Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok és nők mikor kaptatok...

Lányok és nők mikor kaptatok először melltartót? Hogy történt a vásárlás? Milyen melltartó vol? (minta, fazon, esetleg márka, stb. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9 éves korom óta hordtam olyan atlétaszerűt,de 11 évesen lett meg az első igazi melltartóm. Merevítős volt,rózsaszín és azt hiszem, 70/A-s. Szóltam anyunak,hogy nem ártana már egy rendes melltartó,bementünk az üzletbe,kiválasztottam és jó lett.
2011. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
13 éves voltam. Anyukám hozott Victoria's Secret-es melltartót (merevítős, szivacsos volt, 75B) Egyébként a VS-en belül a PINK melltartókat ajánlom mindenkinek, nagyon kényelmesek és szépek, egy csomó színben vannak. Mondjuk más a méretezés.
2013. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
11 éves voltam, és mamám vett nekem 2 melltartót. Méretei: 70/A (ez egy fehér csipkés melltartó) meg egy 75/A-s (elég vastag szivacsú, fekete, sima melltartó, halvány mintával a két kosár közt egy kis masnival)
2014. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a Takkobol vettem, es igazabol topot akartam, de hulyesegbol felprobaltam egyet es jo volt. Azota mar 2ev es mar csak odaszolok anyanak hogy kellene uj melltarto ha akar jojjon velem... 😊 az elso 11evesen volt es 134 ami egyenlo a 75/A val asszem
2014. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!