Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni ezellen?

Lehet valamit tenni ezellen?

Figyelt kérdés

Szóval anyukámmal van a gond.

Mikor melltartót nézni mentünk, mindegyikben meg akart nézni, kinyitotta a próbafülke függönyét, láttot az egész bolt. Ezenkívül mindig apu előtt hozza elő a témát, és nem érzi, hogy ez mindkettőnknek ciki... Azonkívül szerintem nem ismeri a méreteket, mert az anyja nem törődött ezzel igazán. Egyszer fölpróbáltam egy 65A-t, mondtam, hogy nem ér körbe, erre azt mondta, hogy ez már őt is majdnem körbeérné(95C -.-). Aztán meg elkönyvelte, hogy a lányka melltartók kicsik rám.(Felpróbáltam titokban egy 70A-t és az jó volt) Azóta ilyen toppokat akar nekem venni, de olyat most is hordok... Ezt meg is mondtam neki, első reakciója az volt, hogy finnyás vagyok XP Második az, hogy azóta hiába mondom neki, hogy azok nagyok, mindig rohadt nagyokat akar nézni nekem...(Persze mindig más méretet, és nem hiszi el, hogy az nagy rám) Szóval mit csináljak? Annyira idegesít!


2011. máj. 8. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha együtt mentek vásárolni,aki te válaszd ki amit szeretnél magadnak,meg amit úgy gondolsz hogy méretben is megfelel,aztán ha felpróbálod akkor úgy is látja hogy jó rád.A rád nyitás és az apukád előtt kínos témák taglalását meg szerintem beszéld meg vele,hogy ez neked ciki.
2011. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ezentúl TE fogod megvenni magadnak. :)
2011. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!