Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen? Vannak erre jelzők?

Ez milyen? Vannak erre jelzők?

Figyelt kérdés

Milyen az ha valaki buz*s/meleg kinézetű??? A szőke haj és a kék szem is ide tartozik, 169 cm magasság! fiú! 16


Mindkettőre szeretném, ha válaszolnátok! Köszönöm!


2011. máj. 10. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi van ? Nem értem.


MOst szerinted minden kész szemű, szőke hajú, 169 centis fiú buznyák, vagy mi ?

2011. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt csak úgy odaírtam! arra vagyok kíváncsi, ha ez nem is buz*s, akkor ezen kívül mi a buz*s még? JELZŐK
2011. máj. 10. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
metroszexuális, búza, ratyi, nőies.
2011. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha csaj vagy akkor azt kell neki mondani hoy

te lány én meg fiú na mizu mizu mizu?

és lehet h felidegesedikkk.xd

osztálytársamnak ezt mondom mert ő egy k*csög f*sz.xd

2011. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
homááááár
2011. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Díszb*zi.
2011. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pasi alapba nem b*zis,hanem elb*zisítja magát :)

Vagy egy meleg "haverom".

Nos ő eléggé divatmajom,fekete szemceruzát is használ,rendszeresen jár manikűröshöz,szőkíti a haját,állandóan túl van parfümözve,olykor lányos fiúruhákat vesz föl(extra feszülős farmer és társai),tele van bizsukkal mindkét keze.

A mozdulatai is elég lányosak,ilyen a menése is. Mondhatni riszálja magát :D


Ja! És nagyon vékony! Ezt csak azért említem meg,mert szerintem a meleg pasik kb úgy gondolkodnak,mint a lányok,tehát mindig dagadtnak hiszik magukat.

Ő is elkezdett fogyózni,ahelyett,hogy inkább az izmosodásra menne rá(mi ugye pasis)


Nos,a föntiek nem törvényszerűek,ez csak egy példa. Vannak olyan pasik is,akiken egyáltalán nem látszik, hogy melegek lennének.

2011. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
alfahím.
2011. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:DD NEm azért kérdeztem mert bu*i vagyok (Ezt csak egyszerűen úgy érdekelt) Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 10. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Van olyan is, akinek szimplán így sikerül az arca, nos neki olyan friszkó kell, ami azt emeli ki, hogy fickó. Van olyan is, akinek a hangja ilyen, azzal nem sokat lehet tenni, nem kell bacogatni ezért, mert lehet, hogy pont azzal vágják tönkre az egész gyereket. Nem tudom kimaradt-e valami. A többi eset az csak úgy fordulhat elő, ha az illető tesz érte, vagy rossz környezetben nevelkedik, és azt hiszi, hogy nem b*zis a kinézete (ez esetben rá kell döbbenteni még időben a valóságra).
2011. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!