Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért/Mitől tűnnek öregebbnek...

Miért/Mitől tűnnek öregebbnek azok akik "többet élnek"?

Figyelt kérdés
úgy értem, a kevés alvás bulizások stb.. pontosan mitől lesz valaki kinézetre idősebb a koránál akár fiatalon is? (nem olyanokra gondolok akik igénytelenül elhanyagolják magukat)
2011. máj. 11. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
azok is akik egy kiló sminket felpakolnak magukra minden nap
2011. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert elhasználják a testüket, a szervezetüket, mérgezik a májukat és az agyukat alkohollal és koffeinnel, meg minden mással. A szervezet pedig egy idő után nem képes regenerálódni teljesen. Teljesen logikus, hogy miért néznek ki úgy, ahogy kinéznek... de nekik biztosan megéri, vagy tökmindegy. Vagy, észre se veszik.
2011. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sok bagózás, gyorskaják, napi 5 kiló vakolat, mértéktelen szolárium.
2011. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, mert a pia, cigi öregíti a bőrt. Ha meg nem alussza ki magát megint csak karikás szem, tök fáradtak egész nap, nem fiatalos. Meg a smink is, csúnya arcon hiába van smink, akkor is csúnya marad. Szerintem.
2011. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, de pl fiúknál akik nem sminkelik magukat nem feltétlenül isznak és bagóznak?
2011. máj. 11. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Beesett arc, karikás szem.
2011. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nincs a szervezetének, a bőrének ideje regenerálódni, mert keveset alszanak. Illetve a sok stressz, egészségtelen életmód mind-mind kiül az arcra is.
2011. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!