Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Önbizalomhiányom...

Mit tegyek? Önbizalomhiányom van a súlyom miatt, pedig állítólag az arcom szép.

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és 61-62 kg. Hihetetlenül zavar, úgy érzem összesúgnak a hátam mögött, hogy milyen dagi vagyok, nem hiszem, hogy tetszhetek így bárkinek is. Próbáltam már fogyózni, de végül mindig visszajöttek a kilók.
2011. máj. 11. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

163 centi vagyok énis, és 62-63 kiló..:D hidd el, nem sok az, ha szép az arcod, biztos tetszel nem csak egy embernek :) és a súlyod miatt ne legyél önbizalomhiányos. barátkozz meg magaddal, fogadd el magad, ahogy vagy, onnantól könnyebb lesz változtatni is, mondjuk ha fogyózni akarsz :D

am sokszor segít, ha felírod a testrészeidet(az összeset) egy lapra, és pontozod őket mondjuk 1től 3ig. majd megnézed mennyi lenne a max, és mennyit adtál magadnak(ne sajnáld a pontokat, nézz tükörbe, és ne torzíts magadon) végül rájössz, hogy nincs is veled annyi gond..:D

am meg ha nincs elég önbizalmad, az meglátszik, és rontja a kisugárzásod. húzd ki magad, mosolyogj, és ne foglalkozz másokkal, ha kibeszélnek is, amit nem hiszek, mert a külső miatt kb oviba szóltak meg..:D hajrá ;)

2011. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem megy, próbáld meg szép fokozatosan elfogadni magad. Sikerülni fog! Kezdd például azzal, hogy (bár kötve hiszem, hogy úgy van, de) ha összesúgnak a hátad mögött akkor mi van? És ha nem rólad van szó? Vagy ha mégis? Kit érdekel más véleménye? Te önmagaddal élj együtt, ne másokkal. Egyszer élünk, megéri egészséges módon kizárólag önmagunkkal foglalkozni. Sőt!

Én megvallom őszintén, hogy súlyos önértékelési problémákkal küzdöttem, amik olykor ma is előjönnek. Mi volt a gyógyszer? A tökéletes társaság. Akik úgy szeretnek ahogy vagy. Csúnyán, szépen, így vagy úgy. Csak szeretnek veled lenni. Akárhogyan nézel ki..

Sok sikert kívánok, bármivel is próbálkozol!:)

2011. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez most tényleg komoly, hogy 163cm 61-62kg az dagi???

Azt hittem az anorexia már kiment a divatból!

2011. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 163 cmre a kalkulátor nekem 59 kilót írt. Az a 2-3 kiló plusz azért még nem a dagiság szintja. Kamaszok, ilyenkor mindenkit csesztetnek valamiért.
2011. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy sok vagy kevés az a túlsúly ami rajtad van, mert ha IGAZÁN zavar akkor változtatni kell rajta! De tudnod kell, hogy ez TÉGED zavar, nem pedig mást.
2011. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

166 cm és 55 kg-mal most mondta anyum h legalább 5 kilót fogynom kellene. Igaza is van.

Kérdező, ha tényleg olyan alkat lehetsz mint én akkor bizony van rajtad sok-sok felesleg!

embereld meg magadat, ne siránkozz, én sem teszem!

2011. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
anyukád baromi rendes lehet, hogy anorexiába hajszol...
2011. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki megmondja az igazat még nem hajszol senkit anorexiába, de a HOGYAN viszont nagyon is számít.
2011. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hasonló helyzet bár kisebb vagyok nálad 158cm és 57kg.. arcomra igenis büszke vagyok a fenekem viszont láthatóan nagyobb a testemhez képest a combom sem éppen nádszál vékony de ezt örököltem, szóval nem tudok vele sokat kezdeni.. és igen a társaság sokat dob rajta, egy ideig szintén féltem, hogy összebeszélnek mögöttem most mi lesz?! végül rájöttem nem kell, hogy érdekeljen, alig ismerem őket, és csak magamnak ártok vele ha érdekel a szövegelésük. egyébként később lett egy majd egy évig tartó kapcsolatom, és utána is volt jelentkező szóval úgy gondolom az a legjobb ha elfogadod magad, még ha nem megy egyik napról a másikra. emeld ki a jó tulajdonjogaidat!
2011. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legyél büszke rá.Nem vagy tucatember,van egy stílusod,alkatod ami senki másnak a suliba.Ne akarj hasonlítani másokhoz.Fogadd el magad..mondjuk nem értem mi a gondod..tényleg nem tartozól a dagi kategóriába.Ha te így gondolod,tanuld meg viselni.Nagyon jól tud állni valakinek a teltség.Én ismertem nem is egy nőt,aki molett volt,de tényleg volt rajta mit fogni és jól érezte magát és jól állt neki és ha hiszed,ha nem,több udvarlója volt,mint egy cingár lánynak.Aztán egy betegség által nagyon lefogyott.Hihetetlenül rosszul nézett ki.Nem a betegség miatt,hanem mert egyszerűen nem állt jól neki a soványság.Szóval örülj annak,amit adott a természet.Biztos nem véletlenül kaptad a testedet.

Amúgy ha módodban áll,és azért érzed magad daginak vagy van rajtad felesleg,mert sokat eszel,vagy rossz minőségű ételt,akkor ezekkel hagyj fel,mert nem csak már az esztétikátlan súlyig tudsz elmenni,hanem egészségtelen.

2011. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!