Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok rövid...

Mit tegyek? Nem akarok rövid nadrágot vagy szoknyát hordani!

Figyelt kérdés

Most kezdődik a diszkózások, a bulik és minden szórakozás ideje,már hétvégén is megvagyok hívva,de egyszerűen nem akarok szoknyát vagy ruhát viselni,még rövid nacit sem.

156 centi körül vagyok és 61 kiló. Gondolom értitek....

A kérdésem az, hogy hordhatok farmert ? Vagy bármilyen nadrágot,ami hosszú ? Jó,tudom,nem valami gyakori dolog,de komplett hülyén érezném magam máskülönben

mit javasoltok?


2011. máj. 12. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

A farmer az ruha, de te azt írtad, hogy nem akarsz ruhát viselni. Most mégis? Milyen kár xd.


Azt javaslom, hogy érezd jól magad, és ne ilyeneken aggódj, a farmer is teljesen jó.

2011. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát jól fogom magam érezni,ha nem kellesz megmutassam a lábaimat :d
2011. máj. 12. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a hosszúnadrág eléggé gyakori. Miért lenne gáz? Én pl. az alakom miatt nem hordok mást, és nem érdekel ki mit gondol.


18/L

2011. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de ha meleg van

akkorse gáz hosszú nadrágban lenni ?

2011. máj. 12. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nem gáz, főleg ha mondjuk ujjatlanba mész, és topánkába vagy magassarkúba
2011. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a lábaimat, kissé duci vagyok, én egész nyáron hosszú farmernadrágban nyomom, szerintem nem gáz. :D
2011. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlen farmer :) szerezz be egy pár vékony könnyű nacit ami lenge de hosszú. A nyári hőségben jobban fogod magad érezni és még a szél is átjár, de nem fog látszódni a lábad :) És mivel nem passzos, nem hangsúlyozza a lábaid mint a farmer. 24L
2011. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A világos színű vászonnadrágok között most van egy-két kiomondottan elegáns, divatos darab. Egyáltalán nem gáz végigcsinálni egy nyarat hosszúnadrágban, én inkább azon aggódnék, hogy ne kapj hőgutát. Szóval nem gáz a farmer nyáron, de szerezz be hosszú, vékony, lenge nadrágokat is, azokban még a legnagyobb hőségben is jól fogod érezni magad. Barátném kicsit duci, ő a fehér lenvászonra esküszik.
2011. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is pont 156 cm vagyok:D

55 kg.

a lábaim rettenetesen vastagok,nem tudom mit fogok nyáron csinálni nem járhatok hosszú farmerbe....de a szoknya és a rövid nadrág bénán áll....hát nem tudom mit mondjak neked azt is jó volna tudni,h oszlik el rajtad a súly?arányosan?

2011. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Én is hasonló 'adottságokkal' rendelkezem, de qrvára nem érdekel, hogy ki mit gondol a lábaimról, ha akarok, zsákot húzok magamra, ha akarok rövidnadrágot. Szokj hozzá az alakodhoz, mert ez sokaknál nem sokat változik az évek alatt, főleg ha már húszon felül vagy, de így 1000-szer szebb vagy, mint a csont-és bőr 'ideálok'. És azt javaslom, hogy szerezz be egy rövidnadrágot, amit csak otthon veszel fel, aztán később utcára/buliba is vedd fel. Nem azért mondom, mert bármi bajom van a farmerral, én is sokáig csak abban jártam nyáron, de a lábaid remélhetőleg halálodig veled lesznek, szóval meg kell őket szeretned.

De ha maradsz a farmernál, az sem gáz, emiatt ne aggódj, esetleg ha valamikor nagyon meleg lesz, akkor veszel valami lengébbet. A lényeg, hogy érezd jól magad! És bocs, hogy hosszú lett.

2011. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!