Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik sok embernek...

Miért nem tetszik sok embernek a vörös színű haj? Miért nem esete annyira a férfiaknak mint a többi szín?

Figyelt kérdés
Tudom van egy elmélet miszerint a vörös hajú nők vadabbak és ez nem tetszik sok férfinek max egy éjszakára. De a szőke nőről is mondanak egyet s mást mégis ők nagy ideálnak számítanak.
2011. máj. 13. 00:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Van esetleg valami felmérés vagy adat, hogy mondjuk 100 emberből hánynak nem tetszik a vörös ? Itt most vonatkoztassunk el arról, hogy kedves pofi, szép test.
2011. máj. 13. 00:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolod hogy nem tetszik? Szerintem épp hogy sokaknak tetszik, pont ahogy a szőke is. Mert ezek a legritkább színek.

Viszont a vörös nem mindenkinek áll jól, egy időben sok nőnek volt vörösre festve de a nagy részük rettenetesen nézett ki vele.

2011. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztem egy kérdést, hasonló téma és ott 23-24 válaszból 1-2 mondta,hogy neki tetszik. A többiek olyanokat írtak, hogy undorító, gusztustalan, rusnya és hogy még az se érdekli őket ha szép a csaj, ha már vörös akkor elvágta magát nála. Eredeti és festett is téma volt. Teljesen elvesztem lassan azt a kis önbizalmamat is.
2011. máj. 13. 00:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem az a pirosasvörös mint a vörösréz, hanem a rozsdabarnás vörös, hófehér bőrrel, kék szemekkel szeplőkkel, és bájgödrökkel :)
2011. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azert, mert van, akinek nem illik az arcahoz?


Vagy azert, mert tul termeszetellenesen hat?


Szerintem vannak szep voros arnyalatok, de minden emberen maskent hat. Ismertem egy lanyt, akinek langvoros (piros) haja volt. Olyan jol allt neki, pedig en nem vagyok az extrem dolgok hive...neki szemely szerint annyira jol allt, pedig siman latszott, hogy nem termeszetes, de rajta szep volt nagyon. Na de ha en befejestem ugyanolyan szinure a hajamat, nem lenne szep, mert nem illik hozzam.


A hajszinnel fontos, hogy passzoljon a szemelyiseghez.


En eredetileg barna vagyok, de szokere festem evek ota es jelentos kulonbseget erzek. Nem masok velemenye erdekel, hanem az, hogy en igy jobban erzem magam, mert ez illik hozzam (el nem tudom mondani, hogy mennyivel magabiztosabb vagyok, meg a depressziom is megszunt). Ha valaki befesti olyan eroteljes szinre a hajat, mint a voros, passzolnia kell a hajszinhez. Sokaknal erzodik, hogy nem az o szinuk a voros es szerintem emiatt a disszonancia miatt nem tetszik egyes ferfiaknak. Noje valogatja, mert van olyan, hogy nagyon, nagyon jol all neki a voros, de en is latok olyat, hogy csak nezek, hogy o most miert voros, mert annyira nem illik hozza/oregiti/csunyitja. Persze minden szinnel vigyazni kell, mert van, akit a fekete oregit, van, akit a szoke, mindenki mas.

2011. máj. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
befestenem*
2011. máj. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem festett vörös, de nem az a rikító, hanem inkább vörösesbarna.Eddig nem volt ilyen gondom vele, remélem ezután sem lesz(:A természetes hajszínem szőke, de nem érzem úgy, hogy most kevésbe tetszenék a fiúknak mint szőkén...
2011. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!