Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 200. 000 Ft elegendö egy kis...

200. 000 Ft elegendö egy kis Szépségszalon nyitásához?

Figyelt kérdés

bérelném a helyiséget( 60.000Ft\hó)-kb 60 m2, beszereznék bútort, festés lenne, meg egy pár kiegészítö.

Veszek fel fodrászt, maniküröst és kozmetikust.


2011. máj. 13. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezted,és biztos 200 ezret akartál írni?
2011. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most vicceltél az összeggel?a 10-szerese is kevés lenne...
2011. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bútorok 1 millió Ft, kellékek több100ezer Ft, akkor reklámoznod kell, díszítened, bérelned is, és kifizetni az alkalmazottakat.

200-ezer ft elég mondjuk a samponokra, törölközőkre, speckó fésűkre, hajmosó-kagylóra, egy tükörre, és egy magas székre.

2011. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lehetne kicsit moderáltabban is hozzászólni...
2011. máj. 13. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
2 havi kaució+ első havi bérleti díj 180 000. a festést ha festővel csináltatod az 60m2-en nem áll meg 50-60ból, alaphangon. és akkor még semmid sincs.
2011. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj a törékeny hablelkedbe bele ne gázoljanak xd De buta vagy ember eléggé, 200 ezerből lassan levegőt se lehet venni, nem hogy saját üzletet nyitni...
2011. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

te törékeny hablélek!! Már régen megnyitottam a saját szalonomat, csak kiváncsi voltam milyenek emberek is vannak a világon... :D de látom az értelem és joindulat már eltünt a föld szinéröl... itt az emberek azért kérdeznek, mert segitségre van szükségük, és feltesznek ilyen kérdéseket, mert talán senkitöl nem tudnak tanácsot kérni maguk körül.

csak akkor ne felejtsd el mit mondtam, mikor neked lesz szükséged segitségre, akár itt akár a valo életben, akkor kapod majd vissza ezt a stilust és nézhetsz széd magad körül.

nem kell válaszolni, én itt be is fejeztem. szép napot nektek!

2011. máj. 13. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:

200 ezerből nem lehet. Baj ha igazat mondunk? -.-


Egyébként helyesírás nuku,tudód mi az hogy mondat eleji NAGY betű? a többiről nem is besuélve.. pl.: a jó nem jo pff

2011. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*tudod *beszélve (és a második mondatot is elrontottam ,mert nem nagybetűvel kezdtem ezer bocs.) (de legalább kijavítom magam xD)
2011. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!