Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Formálni lehet valahogy az...

Formálni lehet valahogy az arcot? Úgy értem beavatkozások nélkül.

Figyelt kérdés
Elég ostoba kérdés, tudom, csak az a helyzet, hogy ilyen kerek/ovális fejem van és még ha nem is vagyok kövér, kicsit olyan lufi fejem van :/ tehát pufók és nem tetszik. Szeretném, hogyha keskenyebb lenne és soványabb... nagyon nem tetszik ahogy a képeken viszontlátom magam, még ha tükörben szépnek is látom magam.
2011. máj. 14. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:

a szemeim nagyon belemélyednek az arcomba, tehát körülötte ilyen karikás, vagy hogy is mondjam... tehát mélyen ülő, és nagy, kék szemek, mivel rövidlátó vagyok... ezért hogyha mosolygok akkor olyan furán néz ki az arcom és ettől látom pufinak... és nem tetszik


változhat még? 15 éves vagyok

2011. máj. 14. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Változhat még, persze.

Viszont ha soványabbat akarsz, akkor legegyszerűbb, ha fogysz egy kicsit, hátha az arcodból fogysz először.

2011. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sminkkel lehet csalni egy keveset, rengeteg olyan sminktrükk létezik, amivel vékonyítani lehet az arcot, ezen a linken is találhatsz néhány tippet rá ( [link] de azt sem szabad túlzásba vinni, ha azt akarod, hogy az emberek akkor is megismerjenek később, ha nincs rajtad vakolat. A frizura is rengeteget dobhat az összhatáson. Ezen a linken ( [link] találsz ehhez is tippeket. Remélem, tudtam segíteni! :)
2011. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

fogyás-hizás + smink + jó frizura, esetleg szemüveg.

egyébként kb 20 éves korunkig még sokat változhat az arcunk.

2011. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hmm, köszi :) amúgy szemüveges vagyok


most 172-173 cm vagyok (EZ is zavar...) és körülbelül 55 kg vagy több. Mostanában viszont nem nagyon eszek és kicsit meg is látszott rajtam, például a hasamon meg a combomon, de az arcomat nagyon nem szeretem...


talán egy frizura-változtatás is jót tenne, egyenes hajam van, világosbarna és hosszúra szeretném, most a vállamtól kicsit lejjebb ér és hát frizurám az nincs... csak így középen el van választva és kifésülve aztán annyi.. de olyan "rockeresebb" frizurát szeretnék, bár mindegy, csak hosszú hajra legyen :D


sokkal jobban szeretném ha az arcom szabályosabb lenne, éles arcvonásokkal, nem is tudom hogy magyarázzam... mindenesetre köszönöm a tanácsokat :D

2011. máj. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!