Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetkó után lehet rögtön...

Tetkó után lehet rögtön tornázni vagy kell pár nap "pihenő"? Mennyi ideig nem szabad vele napozni meg fürdeni? És ha eltakarom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 22:53
 1/7 H.Orsolya válasza:

tornázni? attól függ, hol van, de nem nagyon érheti víz, tehát utána a zuhany nehézkes.


napozás? fürdés? látni fogod mikor gyógyul meg rendesen (már nem piros, esetleg lehámlott a legfelső réteg) és szerintem akkor, bár nekem van egy a lábamon, én Bepanthennel kentem és másnap már olyan volt mintha ha hetek óta ott lenne.


A lényeg pár hetet mindenképp várj a fürdéssel, napozásssal, De, ha visszamész ahhoz, aki csinálta a tetkód ő biztos többet és pontosabbat fog tudni erről.

2011. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor kell 3-4 hetet várni az ilyesmivel... Na asszem nyár előtt nem lesz tetkóm, majd csak utána :/
2011. máj. 14. 23:22
 3/7 H.Orsolya válasza:

én is pont ezért március környékén csináltattam, de szerintem menj be egy szalonba és kérdezd meg, az a biztos.

Az érdeklődés nem kerül semmibe.


Mit szeretnél? és hova?

2011. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia a mozgással is óvatosan, bár nem tudom hova lesz de pl. öcsém az alkarjára tetováltatott és utána motorozott és ahogy húzta a gázt a bőre is húzódott és a tetkó is elmozdult vagy mi, szóval mindenképpen várj pár napot!
2011. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy a csípőcsontom mellé (kb. ide, vagy picit lejjebb [link] szeretnék egy szép M betűt és mellé egy kis kutyatappancsot (vagy még hogyan lehetne? így jó lenne, szerintetek?) vagy egy ilyesmit: [link] mindenképp írást, csak még azt nem tudtam eldönteni, hogy így szebb vagy inkább oldalra, a bugyivonalhoz. Segítene valaki? :)
2011. máj. 15. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok tetkóm van és csináltam mindent velük, amikor frissek voltak. Nem korlátoztak be semmivel. Nyilván egy friss deréktetkóval nem áll neki az ember felüléseket csinálni. Ha most csináltatsz, még nyár előtt simán jó lesz. Amúgy meg nem necces a zuhanyzás. Érheti víz. Csak áztatni nem szabad.
2011. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És hogyha a csípőmhöz csináltatom most meg, az ötlet jó?? Akkor hány napra rá csinálhatok felüléseket vagy legalább szaladás, bicikli, felsőtest edzés :)
2011. máj. 15. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!