Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a nőről?...

Mit gondolsz erről a nőről? Szerinted csinos, ízléses?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 15. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem

Pont olyan cuccokat vesz fel, amik kiemelik az amúgy eltakarnivaló feleslegét.. Ami nem baj ha van, de tudno kell kezelni..

Haja, szeme szép..

De a stílusa órmótlan...:S

2011. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*tudni
2011. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2011. máj. 15. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten csinos, de az öltözködési stílusa negatívan emeli ki az alakját. Nem szabad ilyen bő ruhákba elrejteni a dús idomokat, csak mértékkel. Persze köldökkilógatós testhez tapadó holmikat sem lehet ész nélkül viselni, mindet csak mértékkel, a kettő közti átmenet szerintem nagyon csinos, elegáns, fiatalos lenne és jól is állna neki.

Az én alkatom jóval kevésbé dús, mint az övé, de azért elég masszív felesleg van rajtam is az átlag lányokhoz képest. Én általában szűkebb ruhákat és szűkebb nadrágokat hordok és egyáltalán nem kövérítenek a ruhák, míg őt igen. Tudna jobban is öltözködni szerintem, főleg, hogy ilyen szép :) Én nem vagyok ennyire szép sajnos :)

2011. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül is csak azért tettem fel a kérdést, mert rámentem az oldalra, és a legfelső kép alapján nem gondoltam volna, hogy ilyen telt csaj, csak mikor lejjebb görgettem akkor lepődtem meg elég rendesen. Nekem attól függetlenül a színek tetszenek rajta, csak néha a fazon kicsit fura, ahogy ti is írjátok. :)
2011. máj. 15. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!