Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak körülötted gyönyörű,...

Vannak körülötted gyönyörű, népszerű, irigylésre méltó lányok? Irigyled őket, esetleg te ilyen vagy?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy gyönyörű-e azt kétlem nálam nem ott kezdődik,igen népszerű a csaj,nincs mire irigykednem.És nem,én nem ilyen vagyok :D én olyan szürke kisegér.
2011. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Szerencsére saját magamról mondhatom el ezt!Mindig is kaptam/kapom a pozitív megjegyzéseket a külsőmmel kapcsolatban, többször előfordul, hogy egyszerre több pasi szeretne közeledni felém és ehhez hasonlók.

Ennek én örülök, mert fontos is számomra, hogy szép legyek, de nem ez a minden.De szerintem mindenkinek a külső csaknem a legfontosabb, mert önbizalmat, magabiztosságot ad, ha minden ok külsőre.Akkor valahogy mindenhol bátrabb az illető.Szerintem.

Miért e kérdés?:)A te környezetedben vannak?

2011. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de az én környezetemben a gyönyörű és a népszerű lány általában nem ugyanaz a személy:) a gyönyörű az én ismertségemben csendesebb, a népszerű folyton pörög, viccelődik, hangos, de nem túl szép. Ha meg a pasik körében népszerű lányokat nézem, rájuk átlagban az igaz, hogy szép, vékonyak.
2011. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen van egy csomó, de utcán, boltba, bkv-n több van.

irigylem őket, de már nem annyira mint régen, most már inkább magammal foglalkozom, és azon vagyok hogyan tegyem magam szebbé, stílusosabbá, stb.

2011. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerek több ilyen típusú lányt is.Egyedül azt irigylem ahogy a nyári lenge ruhákban mutatnak.A viselkedésüktől egynesen falra mászok, a kákán is csomót keresnek és valamiért a hozzájuk képest kevésbé csinos lányokra mindig van valami megjegyzésük...a népszerűségüket sem irigylem.Róluk is lehet pletykálni.. alig várják sokan, hogy valami hibát találjanak bennük, ha netalán még okosak is akkor is buta csinos libának bélyegzik meg őket.

Persze olyan szép és okos lány is van, akik mindkét előnyös tulajdonságát remekül tudja használni, de ehhez azt hiszem normálisan viselkedni is tudni kell...

2011. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak szép lányok körülöttem, de nem irigykedek, mert én is közéjük tartozok a visszajelzések alapján. Persze ízlésektől függ. Az, hogy ki a népszerű azt már nem tudom mondani, mert 25 éves vagyok és én inkább gimiben mondanám azt, hogy valaki népszerű. Ha amugy visszagondolok a gimire, nem a legszebb lány volt a népszerű. Sőt a menő csajok őt fogták ki maguknak. A fiúk pedig a menő csajokkal voltak. Én szerencsére sose lógtam ki a sorból. Nem vagyok gyönyörű, vannak nálam jóval szebb lányok, de inkább a szépek közé tartozom.

25/L

2011. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!