Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékonyabb vagy a vastagabb...

Vékonyabb vagy a vastagabb combok és lábak tetszenek?

Figyelt kérdés

[link] (itt felülről a 4. képen lévő nő)


[link] (itt meg a színes bikinisre gondolok alul, nem a csontvázra)


[link] ( az első képen lévő nők)(vékony)


2011. máj. 18. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

vékony.

19L

2011. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Az első linken lévő képek combjai tetszenek. :D
2011. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Ebbe mind az a rohej, hogy az elso linkeden "plusz meretu" modellek vannak. Ezek igazan a mai noi meretek. Utolso linkeden, a kozepso csajnak nagyon rossz formaju a combja. Megfigyelted, hogy sok modellnek eleg rosszak a labaik?
2011. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk van a vékony és a vastagabb között is átmenet:D szóval a normál lábak:D
2011. máj. 18. 15:42
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
A formás. Ezen belül lehet vastag, vagy vékony, teljesen mindegy, de ha formátlan, fatönk vagy pipaszár, akkor egyáltalán nem tetszik.
2011. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A vékonyak.Szeritem nagyon izgató tud lenni, ha a két comb nem ér össze..:)
2011. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Én a vastagabbakat szeretem, de amit te mutattál az nem tetszik. Az már túl vastag. Ezek közül nekem a vékony tetszik, de én az ilyen lábakat "részesítem előnyben":


[link]


[link]

2011. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, amit te küldtél annak tényleg jó lábai vannak. Mondjuk valami olyasmire gondoltam
2011. máj. 18. 15:47
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

hányszor lesz még megkérdezve ez?? mindenkinek a vékony tettszik, akinek meg nem, annak meg a formásan-izmosan telt. itt egy csomóan azt hiszik úgy néznek ki mint azok a teltebb modellek és akkor jadejó nemis kell fogyóznom mert a többségnek az tetszik..csak nekik nincs izmuk, a bőrük meg löttyedt, a modelleknek meg szép feszed a bőrük, nincs narancsbőrük stb..

fogjátok már fel végre hogy nem kel kövérnek lenni!!

2011. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó,te aztán jó nagy paraszt vagy!Honnan tudod,hogy a kérdező kövér-e vagy sem?Lehet,hogy egy tök vékony csaj!De ha mégis kövér lenne,akkor mi vele a gond?!Csak mert neked nem tetszenek a vastagabb combok,attól még nem kell leszólni!!!Ezerszer inkább lennék kicsit vastagabb,mint pl.itt a képen szereplő Keira Kngihtley.
2011. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!