Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teljesen kivagyok és senki...

Teljesen kivagyok és senki nem ért meg. Itt a nyár mindenki bombanő én meg minden ruhában egy vénhedt hasas fenekes kismellü senki vagyok. Nem birom én ezt. Adjatok tanácsot mit tegyek? Ja és nem vagyok köver de ilyen az alakom.

Figyelt kérdés
34es felsőruhaméret 40es naci.ilyen gáz aráőnyaiban lapos mell, kidomborodo has,nagy fenék.:-(
2011. máj. 18. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

meg tudlak érteni, ez tényleg nagyon aránytalan testalkat.

ha vigasztal, akkor csak annyit mondok, hogy én mindenhol kövér vagyok, bár arányosan. 42-44es felsőtest, és 46os alsó. bár most fogytam 5kg-t :D a mellem kb inverz, ha legalább az lenne... :D


szerintem menj el sportolni valamit, ami a fenekedet, combodat izmosítja, karcsúsítja. siránkozással csak még rosszabbul fogod magad érezni, és kiül a külsődre is.

a sport önbizalmat ad.

2011. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezen mit kell megérteni? Megértem, hogy csúnya vagy, hogy nem tetszel magadnak (se?).

És teszel ellene valamit? Csinálsz fenék meg hasizomgyakorlatokat? Egészségesebben étkezel? Nem? akkor miről beszélünk?

Siránkozással semmire nem mész, hidd el. Tegyél ellene, meg próbáld eg elfogadni magad. Biztos van akinek így is tetszel, de a siránkzásoddal tuti elüldözöl mindenkit.

Bocs, nem az a célom, hogy bunkó legyek, de tényleg nem értem az ilyet, meg hátha ez használ...

2011. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, étkezz egészségesen, sportolj rendszeresen és válassz az alakodnak megfelelő ruhákat. Sok átalakítós műsor megy a tv-ben, lophatsz pár ötletet abból is. Ne siránkozz, hanem tegyél vmit!
2011. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!