Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogpiszkálóval tágítom most a...

Fogpiszkálóval tágítom most a fülem, utána jön a nyalokapálcikaxd utána meg a fültisztító pálcika. ha jól tudom az olyan 2 mm-es.5 mm-erig szeretném. Mivel tudnám még tágítani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 18:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Tágítod a füled???? :-O :-O


Minek és miért?

2011. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Házilag csinálod?

Hát te hülye vagy. Az egyik értelmes osztálytársamnak most emiatt hiányzik az egyik fülcimpája.

2011. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
ja, majd kapsz egy jó kis fertőzést...akkor aztán figyelhetsz.
2011. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a nyalókapálcika és a fültisztító ugyanaz a méret. A fogpiszkálót vedd ki amíg bele nem rohad a füledbe! Azt javaslom tekerj rá valamit pl cellux, szigetelőszalag és így folytasd 5miliig! Jobb ötlete úgyse lesz senkinek, ugyanis a legnehezebb 3-5milis valamit találni... :/
2011. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ne lepődj meg ha fertőzést kapsz:)
2011. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Furcsa, hogy a legtöbben otthon tágítják a fülüket és képzeld! Semmi bajuk sincs :ooo
2011. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem gombokat is tehetsz bele... ;) én azzal csináltam és tök jó semmi fertőzésem nem lett mivel mielőtt betettem a fülembe alkoholba mártottam.
2011. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az osztálytársam a tollat szerelte szét és annak az alsó részével tágította a fülét, mindig picivel nagyobbal, de MINDENKÉPP fertőtlenítsd le előtte
2011. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tesómnak is voltak ezek, kivéve a fogpiszkáló (csak műanyagból), volt hosszúkás gyöngy, de legjobb a pizza házhoz szállításnál kapott műanyag 3ágú valami, ami kiemelkedik a pizzából (talán azért van benne, hogyne érjen a dobozhoz), na annak a szára. neki is volt hogy vérzett, mert pár napig nem tett bele semmit, de nem fertőződött el, valamilyen fertőtlenítőszeszbe mártsd előtte, meg forró víz alá tartsd.

Most tudta betenni a tőlem kapott fültágítót, de azt mondta 5mm-nél megáll. (egyébként simán beforr)

2011. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mindenki jön itt, hogy házilag, hülye vagy? elfertőződik.

Én is házilag tágítottam, és semmi baja nem lett, mert rendesen lefertőtlenítettem.tollbetét, tollnak a vége ilyesmik. a tollbetét a legjobb, mer abból több vastagság van. és még egy tipp. én úgy csináltam, hogy a végét kúp alakúra olvasztottam, hogyy könyebben be lehessen tenni. a lényeg, h alkohollal mindig fertőtlenítsd le rendesen, és akkor nem lesz baj.

2011. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!