Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen lehetséges egy fodrász...

Ilyen lehetséges egy fodrász szalomban?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy másik szalonban,minden okésnak tünt,kinéztem magamnak egy hajat,( a sok rossz közül...)és már el is kezdte vágni a hajamat a fodrász,(hajmosás után)

Erre közli,(kb 20-25 percny hajvágás után),hogy miért nem szóltam,hogy ilyen dús a hajam,mikor időpontot kértem,mert így nem tudja befejezni,és,hogy ehhez 3 alkalom minimum kell hogy úgy nézzen ki a hajam ahogy kértem(pedig egyáltalán nem volt nagy cucc,alapból félhosszú a hajam,csak ritkitani kellett volna még sokat,némely helyen meg megtépni...)

Kicsit le voltam sokkolva,hogy most ez így mi,mert eddig sokkal durvább frizurákat csináltak már nekem,és kevesebbet is kértek érte...

Úgyhogy a hajvágásnak vége is volt,elkezdte beszáritani,és kérdezem,hogy azért még ki tudja vasalni ugye?Erre közli,hogy nincs hajvasaló,mondom mi van, ez most komoly?O.o

Mondta,hogy legközelebb hozzak hajvasalót és majd kivasalja...

Jah és mindezért 3e-t kért,és másoknak fel sem tünt hogy más milyen lenne a hajam,én látom,hogy valamit változott...de az semmi kb =/


2011. máj. 21. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkaptad a szolgáltatást, amiért odamentél? Nem. Akkor meg mi a frászkarikáért fizettél 3000-t?! Jó láma vagy. Legközelebb csak akkor fizess, ha azt kaptad, amiért jöttél.
2011. máj. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jártam már én is szarul, pedig én a váci utcába mentem vágatni. 5000 érr csinálta meg, és a végén alig szárította meg, mindezt télen! azóta nem mentem, inkább megyek bármilyen kis szar fodrászatba. pedig nekem csak a töredezett végeket kellett levágni. jó nagy idióta voltam nem mondom
2011. máj. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát már rájöttem hogy jó nagy hülye voltam...

Utsó: huhh azért az nem semmi,télen elég nagy felelőtlenség fodrász részéről hogy alig száritja be -.-" magával a frizurával meg voltál elégedve?

2011. máj. 21. 05:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt velem megcsinálná egy fodrász két másodpercen belül 39es torka lenne...
2011. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, pont az ilyen és hasonló dolgok miatt nem járok évek óta fodrászhoz.

Anno, mikor jártam, mindig rövidebbre vágta a hajam a kelleténél, soha nem, azt kaptam, amit szerettem volna.

Meguntam, elég, kész, azóta párom vágja le, ha töredezik, ő festi, tojok bele, nincs nekem erre pénzem, hogy végig kísérletezzem az összes szalont, hogy melyik jó végre.

2011. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó nagy tahó lehetett. Tényleg kár volt fizetni. Mondjuk az emberek nagyrésze nem képes ilyesmit meglépni, hogy nem fizet. Elég sok önbizalom kell hozzá. Persze sokan azt mondják hogy ők nem fizettek volna, de ott élesben tuti más lenne a helyzet.

El se tudom képzelni hogy milyen lehet az a frizura amit csak 3 külön alkalommal lehet elkészíteni. Szerintem ez csak kifogás volt mert sokat csúszott és ez a többi kuncsaft kárára megy.

2011. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!