Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira gyönyörű ez a lány,...

Annyira gyönyörű ez a lány, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Amkor meg láttam tejesen elámultam..


[link]


2011. máj. 23. 12:33
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg nem értem ,hogy mondhatjátok rá,hogy nem szép. Ilyen a természetes szépség. Gyönyörű haj, szem, bőr, testalkat...
2011. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
43%
Alakom nekem is ilyen, bőrömmel sincs semmi probléma, pattanásom nem szokott lenni, sosem használtam még alapozót meg ilyesmit, hajam az dúsabb és hosszabb, kivéve az arcom nem ilyen karakteres, inkább átlagos vagyok. De még így is azt mondom, hogy nem tetszik, tehát nem irigységből beszélek.
2011. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Szép lány, de nekem valahogy nem olyan "hű ez gyönyörű". :) bersze mindenkinek más tetszik. Az pedig rohadtul durva, hogy mennyire másképp néz ki a képeken. :O Mármint élőben kislányosabb, a képeken pedig akár egy érett nő.
2011. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Nekem is egyből a természetes szépség jutott eszembe..Nem festett a haja, nincs műkörme, nincs vékony csikra szedve a szemöldöke, egyszerűen bájos és magávalragado.És aranyosnak is tűnik, igy a riport alapján..Ahoz képest mennyi mindent elért, nincs elszállva magátol.
2011. máj. 23. 14:40
 25/53 anonim ***** válasza:
23%
jaj ez a vasaló szájú...már volt felrakva kb ugyanilyen körítéssel. ha kimegyek az utcára legalább 20-al találkozok, aki jobban tetszik nála.
2011. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
45%
Komolyan nem értem, hogy mit esztek benne :D
2011. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

asdfvb


Te ezen az oldalon mindenkit fikázol.Minden ilen jellű kérdésnél van egy gusztustalan hangvételű válasz, ránézek és persze, hogy te írtad.Linkelj 1 képet egy szép lányról.

2011. máj. 23. 14:48
 28/53 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből a természetes szépség jutott eszembe..Nem festett a haja, nincs műkörme, nincs vékony csikra szedve a szemöldöke, egyszerűen bájos és magávalragado.És aranyosnak is tűnik, igy a riport alapján..Ahoz képest mennyi mindent elért, nincs elszállva magátol.


Azért tűnik "természetesnek", mert a szerződése ehhez köti. Komolyan foglalkoztatott modellek semmi változtatást nem csinálhatnak magukon. Ne legyél már ennyire naiv.

2011. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Szép,de ha nincs profin megcsinálva a smink és a haj akkor semmi extra.
2011. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

Azért tűnik "természetesnek", mert a szerződése ehhez köti. Komolyan foglalkoztatott modellek semmi változtatást nem csinálhatnak magukon. Ne legyél már ennyire naiv.


Tudom,hogy az igazi modllek nem csinálhatnak semmit magukkal, nem szedhetik a szemöldöküket stb.De én ezt arra írtam, h a legtöbb lány ezzel probálja szebbé varázsolni magát, hogy 6 tonna sminket tesz magára, meg piercing, meg hajfestés, platinaszőke haj és a többi..Ő viszont ezek nélkül is gyönyörű.

2011. máj. 23. 15:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!