Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti megmondanátok a...

Fiúk ti megmondanátok a barátnőtöknek, ha nem tetszene valami a testén (Pl felszedett pár kilót, vagy narancsbőrös lett)? Lányok véleményére is kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki szerintem nagyon csinos mégis odajött minap a párja és elmondta, hogy nincs megelégedve a barátnője fenekével és combjával, mert szerinte túl nagy és narancsbőrös, de nem akarja őt megbántani, szeretné rávenni tornára. Na ezen ledöbbentem, hisz egész friss a kapcsolatuk, ekkor még vakoskodni kellene egy fiúnak, ehelyett már látja a hibát. Mit gondoltok erről?
2011. máj. 24. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tapló állatja : D még ki is tárgyalja szegény csajt >.<
2011. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak baráti tanácsra vágyott, hogy mondja el kíméletesen, de mint nő tudom, hogy ezt nem lehet tapintatosan közölni. :D

Amúgy szerintem a legtöbb nőnek van narancsbőre. Nekem is pici, bár én tornázom. :$

2011. máj. 24. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
hát a fiú érdekes , de még mindig lehet normális felfogás például ha szereti csak nem akarja hogy ezen ússzon a kapcsolat akkor rendes tőle. de te meg mondd meg neki hogy hallottad pár sráctól hogy felszedett (nem a palijától)
2011. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha megkérdezi akkor persze, nem fogom azt mondani, hogy minden oké, ha egyszer nem az. De amúgy magamtól nem.
2011. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs, lányként válaszolok. Inkább mondja meg, ha valami nem tetszik neki. Ha kilókról van szó, akkor meg főleg.

Egyébként nem igaz, hogy a nők nagy részének van narancsbőre... Pl. nekem sincs, az ismeretségi körömben is ritka.

2011. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hány éves vagy?
2011. máj. 25. 07:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg lehet mondani normálisan, és ha tényleg nem az egészet akarja megváltoztatni akkor a csaj is megérti. Nekem is megmondta a párom hogy picit tornázzak hogy ne rakódjon le a felesleges zsír(karácsony után:D) és együtt elmentünk futni. Én is megmondom hogy ha valami gondom van.

Persze nem az első pár hónapban történt de akkoris.

Szerintem elég sok nőnek van narancsbőre, jó nekem nincs meg az ismerőseim közt sincs, de rengetegnek van pedig fiatalok, sportolnak is és mégis van. Ez hajlam kérdése...

2011. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem se volt narancsbőröm 23 éves koromig, nem vészes most se, próbálom eltüntetni.

Hát igen de még 2 hónapja sincsenek együtt és már ilyen gondokba ütköznek..

2011. máj. 29. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Igen, itt az idővel van gond.. :S

Nekem is a párom ezt több mint egy év után mondta.

Azért ennyi idő után még javában ismerkedni kéne egymással, összerázódni nem pedig feszegetni a dolgokat. Lehet hogy a csaj erre megértően reagálna de lehet hogy rámenne a kapcsolatuk főleg ha érzékeny az ilyesmire - ezt még nem tudhatja.

Lehet hogy nem szerelmes, mert ha az lenne akkor nem mondana ilyet még a háta mögött sem, és nem akarná rögtön megváltoztatni (elvileg mielőtt járni kezdtek látta már a csajt és valószínű akkor se tetszett neki) mert akit szeretünk azt úgy szeretjük ahogy van a hibáival együtt.

Ha annyira meg akarja változtatni ne most tegye!! vagy ne azon az elven legyen vele hogy majd megváltoztatom... ennek soha nincs jó vége. Apróbb dolgoknál még oké de ilyennél nem. Itt lehet az érzelmekkel és a hozzáállással van a gond.

bocsi hogy hosszú lett.

2011. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!