Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megcsináltassam...

Mit gondoltok, megcsináltassam vagy ne?

Figyelt kérdés

szóval szeretnék egy tetoválást a csuklómra (feliratot), anyámék is beleegyeztek meg minden, ti mit gondoltok, megcsináltassam vagy ne?? mert sokan azt mondják h meg fogom bánni, meg minden :(

15/L


2011. máj. 27. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a tetoválások. Egy felirat meg csak esetleg akkor, ha "időtálló". Úgy értem nem a szerelmed nevét, mert azt azért nagy vétek lenne. :D Amúgy meg a te dolgod, ha nagyon szeretnéd, szerintem csináltasd.
2011. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

mi lenne oda írva? Gyuri?


a nagypapámnak is volt egy anya feliratú tetkója :D

2011. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
latinul lenne az hogy: Soha ne add fel!
2011. máj. 27. 16:15
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen szerintem még ne. ha mondjuk 20 évesen is úgy gondolod, hogy csináltatnál, akkor jó. de így lehet hogy megfogod bánni, mert egy életre ott marad a nyoma.
2011. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
szal nem név vagy ilyesmi lenne :)
2011. máj. 27. 16:17
 6/19 anonim ***** válasza:
ne
2011. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
.asdfvb. mondjuk abba is van igazság amit te írtál, meg már mások is mondták h inkább csak pár év múlva meg ilyenek
2011. máj. 27. 16:20
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne csináltasd meg. Nem a korod, nem a szöveg miatt, csak mert úgy érezted, hogy meg kell ezt itt is kérdezni. Ezek szerint nem vagy elég biztos benne. Így viszont még lehet tényleg megbánnád. Adj neki egy évet, utána mehet, ha még mindig úgy érzed szerintem.
2011. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hátha addig kitalálod, hogy orvos vagy akármi leszel,amihez nem néz ki jól a tetovált kéz..
2011. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is már 13 éves korom óta vágytam tetoválásra, végül a 19. szülinapomon csináltattam meg. Hidd el, fog még változni az ízlésed, az, hogy mit akarsz magadra varratni. Ráadásul a csukló egy olyan hely, ahol mindig látni fogod - és nem csak te. Hiába van elvileg tolerancia, miegymás, hidd el, a munkaadóknak ha feltűnik egy ilyesmi, nem feltétlen lesznek pozitívak a visszajelzések. Ha mindenképp meg akarod csináltatni, várj még néhány évet. Nem kell sokat, de még benned is érlelődhet, gondolkozhatsz rajta, miegymás. :)

20N

2011. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!