Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen körmöt hogy tudok...

Ilyen körmöt hogy tudok csinálni? Ez ugye ez nem müköröm? és ha pl elmegyek körmöshöz menniyért csinál egy ilyet? :D

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 28. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet műköröm is, de ha vannak ilyen hosszúak a körmeid, akkor a sajátodra is megcsinálják. :) Szimpla francia manikűr, semmi extra. Otthon is meg lehet csinálni. Elmész a körmöshöz, megmondod neki, hogy francia manikűrt akarsz ilyen árnyalatokkal, és max. egy ezresért megcsinálja neked.
2011. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és nemtudod h melyik szin lehet ezek közül aza rózsaszines ami alul van??

[link]

2011. máj. 28. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de arra nincs tippem. Szerintem nyomtasd ki színesben a képet, és vidd el a körmöshöz, vagy küldd el neki e-mailben. :)
2011. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okéé köszi:D
2011. máj. 28. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 05-ös, vagy 07-es árnyalat :]


Egyébként magadnak is meg tudod csinálni. Rossmannban veszel hozzá lakkot (essence lakkok pl. nagyon jók), és próbálkozol otthon ;] Vagy az Essence better than nail gails szettjei s szuper ;]

2011. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!


Igaza van az előttem írónak mindenben :)

viszont a színekkel nagyon vigyázz! Én is vettem már ilyen rózsaszínest, meg már barackszínűt is, rengeteg van, mindenképp próbáld ki a boltban. Nagyon sokat végignéztem és amikor magamra kenem, olyan ronda lesz :((

amikor megvettem, mert mégis jónak tűntek, akkor itthon jöttem rá, hogy a fehérrel mégsem olyan szép, mint kéne..

Vettem direkt egy francia manikűr szettet. Az egyik "barackszín" inkább arany és csillog-villog, a "fehér" meg ezüstös és szintén csillogós :-/


bocs a hosszú válaszért :-)

2011. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
06-os és 1-es moyra. Francia lakkozás (nem manikűr)
2011. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 6-os szerintem túl rózsaszín..
2011. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!