Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! A többségnek milyen nő...

Fiúk! A többségnek milyen nő tetszik?

Figyelt kérdés

Most légyszi ne a 25 év alatti korosztály írjon, az ő véleményük nem érdekel :)

Kíváncsi vagyok arra, hogy milyen nők csinosak szerintetek? Melyik jobb? A nagyon (betegesen) vékony, vagy vékony, vagy közepes, vagy duci, esetleg kövér? :)

Mit gondoltok arról, hogy mondjuk egy hétfő délután suli, munka után nagyon sok nő úgy van kifestve, hogy nem látszik szinte a rendes arca? :)


2011. máj. 29. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezek relatív fogalmak. Én azt mondanám, hogy legyen kisportolt és emellett legyenek meg az 'ívei' rendesen. Ne lötyögjön rajta semmi, de ne legyen gebe.


Azt nem tudom, hogy hogyan vannak kifestve, sohasem számoltam, hogy hányan tudják jól eltalálni, és hányan nem. Sokaknak sikerül, sokaknak nem, pedig sokszor a legegyszerűbb megoldás az lenne, ha nem festegetnék magukat.

2011. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Szeretem ha egy nő ad magára, nem hanyagolja el a külsejét. Szeretem a sportos lányokat én is, mert jól néznek ki és ebből látszik az is, hogy aktív valamiben.

Szerencsére a legtöbb lány a korosztályomban már kinőtt a "stílus" csapdából ekkor már és mer önmaga is lenni.

Ha valakin látszik, hogy vidám és jól érzi magát a bőrében az vonzó tud lenni (látszik rajta). De a túlzás nem jó semmiben, se sminkben se másban.


Nehéz kérdés. Ha konkrét külsőre kéne leírnom: Alacsony, sportos, répavörös haj, rengeteg szeplő, kicsit elálló fülek, nagyon aranyos mosoly. Nagyon szeretem őt :)


26/F

2011. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Hümmm... nem nagyképűségből írom elég sok pasinak tetszem, pedig nincs rajtam semmi extra. Viszont természetes vagyok, nem sminkelem magam hétköznap mivel szép bőröm van. Aki nem tudja, hogy 25 vagyok 16 körülinek saccol, tornázom rendszeresen, nem vagyok se kövér se vékony, olyan átlagos testalkatú, van egy kis narancsbőröm amit tudom, hogy a pasik nem díjaznak, de azon vagyok, hogy eltüntessem. A pasik imádják az elegáns szép dekoltázst, tűsarkúval megbolondítva, ceruzaszoknyával, vagy térd fölé érő szövetnacival. Ezenkívül többségük a hosszú nőies hajat szereti. Persze ez nem feltétlenül igaz mindenkire, szoktam figyelni mikor hányan fordulnak meg utánam az utcán és hányan szólítanak le.

25N

2011. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

de aranyos volt a 2. válaszoló :))

kár, hogy nagyon nem vagyok alacsony. kb. 1 fejjel vagyok magasabb az átlagnál, úgyhogy nem vehetek fel tűsarkút, amit nem is bánok :D szerintem nem nőies :$ a legtöbb nő nem is tud benne menni, behajlított térddel sétálgatnak, mintha wc-zni akarnának :D

nekem kicsit szélesebb a csípőm :$ ez miatt nem veszek fel nagyon passzos cuccokat, sokakat nem érdekel, szoktam látni, hogy kétszer ekkorák ici-pici mini szoknyában vannak XD de a hasam szép vékony :P

2011. máj. 29. 20:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de tapasztalataim alapján a következőket szeretik-természetesség, sportosság, sok mosoly.:)))A narancsbőrről annyit, hogy a legkevésbé számít...
2011. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
20:51-es de én tudok benne járni, és ha nem nőies akkor milyen, férfias? Ennél nagyobb marhaságot még nem hallottam. Feleannyi pasi se fordul meg utánam, ha nem magassarkúban vagyok. Szerintem sokat dob a nőkön, kerekebbnek látszatja a feneket, kecsesebbek lesznek. A narancsbőr sajna érdekli a fiúkat. Odajött hozzám az egyik barátom és megkérdezte, hogy vehetné rá az újdonsült barátnőjét tornára, mert nagyon zavarja a narancsbőre. Persze nem mondta el neki, mert fél, hogy megbántja.
2011. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

jaj, jelentkezz már szépségkirálynőnek XD és nem a 20.51-es vagyok, hanem a kérdező te.... már írtam, hogy magasabb vagyok, mint az átlag, nincs szükségem ilyen idétlen tűsarkúkra :)))))))

amúgy nem a te írásod érdekel itt, dicsekedj máshol. Köszi :)

2011. máj. 31. 19:30
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Tudom, hogy te vagy a kérdező. -.-

Amit írtam nem dicsekvésnek szántam, csupán tapasztalat. Sajnálom, hogy így fogtad fel. Ez azért van, mert nem vagy megelégedve magaddal...

Magassarkúval kapcsolatba igazat adok neked, egy wc-re igyekvő godzilla lennél benne. Neked nem állna jól. ;)

2011. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

godzilla a fejed XD hülye k...

leszbi vagy, hogy állandóan az én kérdésemen rágódsz? Akkor húzz már innen kis szaros.

Sose húznék k..vás cipőt, vedd meg az összeset, ez legyen az életedben a legnagyobb boldogság XD

és képzeld, meg vagyok elégedve, csak 1 kérdés volt. Van pasim és az ő véleménye érdekel, nem az ilyen ....-oké.

Állj ki a 6-osra, vehetsz több tűsarkút, oké??

2011. máj. 31. 21:55
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Ó én nem rágódok, jönnek a szavak maguktól. :D Tagadhatod, de a vak is látja, hogy kisebbségi komplexusod van. Ha lenne pasid, különben se írtál volna ki ilyen kérdést. Nekem van párom, de meg nem fordulna a fejemben, hogy idegen pasikat kérdezzek meg, nekik mi tetszik. Igénytelen nő lehetsz trágár beszéddel, ráadásul butácska is vagy. Ezeken változtathatnál, akkor hasonlítanál egy nőre. Befejeztem, mindent elmondtam. :)
2011. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!