Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találok Budapesten a 9....

Hol találok Budapesten a 9. ,11. ker. Környékén viszonylag olcsó és jó kozmetikust, aki az igazán nehéz esetekkel is megbirkózik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már ez az ezredik ilyen kérdés, de visszaolvasva a többit nem találtam számomra megfelelő választ :S Az a helyzet, hogy már kezdetektől fogva borotválom mindenemet, és eléggé megerősödött a szőr. Mikor Kecskeméten laktam, 5500 forintból a kozmetikusom mindent leszedett gyantával...illetve minden testrészemen végigment, de még nem volt tökéletes...ugye fokozatosan lesz csak egyre kevesebb a bent maradó szőr, de csak 3 alkalomig jutottam el, mert felköltöztem Pestre. Itt megpróbáltam magamnak folytatni. vettem gyantamelegítőt, a legjobb gyantát, kértem tippeket, minden tanácsot követtem, de a lábamon kívül sehonnan nem sikerült egyetlen szálat sem eltávolítanom :S Nem akarom, hogy megint borotvára kényszerüljek, szóval nagyon kéne egy jó kozmetikus...tudom, hogy nem lesz 5500, de szeretném megúszni 7000 körül (láb, hónalj, full fazon)

Köszönöm a válaszokat!! :)


2011. jún. 1. 22:38
 1/1 Kriszti anyu válasza:
XI.kerület, Bártfai utcában keresd Melindát, hozzá járok én is és a barátnőm is!
2012. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!