Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon nagy mellű lánynak...

Nagyon nagy mellű lánynak tippeket?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és 80C-s melltartóm van! Nagyon gáz és ebből biztos később is lesz probléma!
2009. márc. 18. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, milyen tippeket szeretnel, irjal kicsit. Mellben eros vagyok, ismerem az erzest, a helyzetet, a pillantasokat:)
2009. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Éb bukok a nagy mellű lányokra (32/FF), persze a kedves kérdező még nagyon zsenge korban van, vagyis a téma jegelve még jópár évig. :-)

Az abszolút ideálom Ewa Sonnet.


Nem tudom, hogy 12 évesen ajánlott e az aerob edzés (olyan edzésfajta, ahol kizárólag csakis zsírt éget a szervezet), de attól tuti csökken a mellméret.

2009. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kovácsolj előnyt belőle,ha tudnád hányan irigykednek rád!:-D Szerintem mindegy mekkora a cicid,de viseld büszkén,ne próbáld eltakarni,leszoritani,begörnyedni.
2009. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

A "C" méret nagy? Ne mosolyogtass már...

Na jó, neked szokatlan így 12 évesen. De könnyen lehet, hogy nem nagyon nő tovább - pl. azért, mert korán érő típus vagy.

A fiúk pedig meg fognak őrülni, ha látnak :-)

2009. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

konkrétabb dolgot nem tudnátok mondani? mert sajna nem nyugodtam meg :S nem irigykednek rám. egy lány az osztályban állandóan olyanokat mond hogy ez már elviselhetetlen... vagyis szerinte brutálisan néz ki :S igaz hogy a pasik véleménye többet számít :P

és köszi hogy írtatok:)

2009. márc. 18. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatal lányok tényleg érezhetik elviselhetetlennek: ne törődj vele. Kérdezd a szüleidet, felnőtteket, vagy akár néhány évvel idősebb lányokat, fiúkat.

Mondom, hogy a "C" kosár az még nem nagy. Ha tovább nő, az más kérdés - de van nő, aki "HH" méretet hord (természetes is van, nem csak csináltatott). Láttam már olyat (ő sem volt idős), akinek kicsit hátra kellett dőlnie, hogy ne boruljon fel. Nem volt csináltatott: ki csináltatna ilyet?

De küldhetnél fényképet is, hogy lássuk, mekkora az a "nagy". Láttam 15 éves lányt is, akinek talán "F" mérete volt.

Amúgy legkésőbb 2 év múlva tuti kergetni fognak a fiúk - és veszettül irigyelni a lányok. Lehet, hogy már most is irigységből mondta?

2009. márc. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 12 éves vagyok és nekem is nagy mellem van de én örülök neki az lenne a fura az osztályomba ha kis melllem lennne probáld ugy fölfogni hogy ez nagy elöny a többikekel szembe van egy b nöm 23éves és tiszta lapos a melle
2009. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!