Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik színtípusba tartozom?

Melyik színtípusba tartozom?

Figyelt kérdés

A legtöbb tesztben őszi jött ki, néhol tél, és nyár, ami furcsa, mert egyáltalán nem szeretem, és nem is hordom az ősz színeit, inkább a feketét, pirosat, fehéret, szürkét, kéket hordok szívesebben.

A hajam világosbarna, vagy nagyon-nagyon sötétszőke kategóriába tenném. Falfehér színű bőröm van, bőrhibákkal, szeplőim nincsenek. Az arcom kerek, a szemem sötét azúrkék, hatalmas pupillákkal- állandóan úgy nézek ki mint aki alaposan be van tépve.

Ezek alapján melyik lehetnék?


2011. jún. 4. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyár vagy, mint én (homokszőke haj, fehér bőr, szürkéskék szem). Aki hideg árnyalatokból van összerakva, az érdekes módon a legmelegebb évszaknak felel meg :)
2011. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyár...nekem is világos bőröm van, kék szemem tág pupillával és barna hajam...és nekem is jött ki többféle, de egy ismerős, aki ezzel foglalkozik aztmondta h nyár típusba tartozok:D
2011. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is elképzelhetőnek tartottam, hogy ide tartozom. Az egyébként normális, hogy nehezen barnulok, könnyen leégek, így hogy nyár típusú lennék?
2011. jún. 4. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én se barnulok szinte semmit, csak kiütéseim lesznek meg leégek.. de igen, ez a nyár típus:)
2011. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyár, mint én.:)
2011. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!