Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, nektek mennyire...

Csajok, nektek mennyire fontos az, hogy valaki kigyúrt legyen és magas?

Figyelt kérdés

Sajnos csak 173 cm-rel és igencsak gyors anyagcserével látott el drága jó édesapám és édesanyám több, mint 17 évvel ezelőtt, viszont jóképű vagyok sokak szerint (zöld szem, sötétbarna séró).


Na most itt a kérdés, hogy b*szhatom az utóbbi dolgot, ha nem vagyok magas és kigyúrt?


17/F


2011. jún. 4. 14:04
 1/8 anonim válasza:
nem. van akinek kifejezetten a vékonyak tetszenek. ráadásul az átlag magasság nőknél kb 160-170 cm, szóval bőven találhatsz nálad alacsonyabb csajt
2011. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek az is megteszi, ha megválogatod, hogy milyen szavakat használsz, és ügyelsz a stílusodra. Persze ez attól is függ, hogy milyen a célcsoportod.
2011. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

há most írtad vala hogy sokan jóképűnek tartanak téged.

mi akkor a kérdés?ja hogy azok meg a te szemedben nem ugorják meg a szintet?

2011. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyire fontos? Nos, valakinél semennyire, míg másoknál kizárólag ez a mérce. Engem pl. kifejezetten taszítanak a kigyúrt állatok, meg az sem jó, ha állva le lehet... gondolom, érted.:D Szóval valakinek kifejezetten a vékonyabb srácok jönnek be, nem kell kétségbe esni.
2011. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az izom nekem egyáltalán nem fontos, söt, nem szeretem ha tul kigyurt egy fiu. A magasság sem olyan fontos, csak az én 160 centimnél lehetöleg legyen magasabb.(: Ha arcara joképü valaki, nálam nyert ügye van.15l
2011. jún. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha hosszú sötét haja van,és magyar akkor nem számít nálam semmi.160cm vagyok,korban pont illenék hozzád:)

Ne b*szd ezt a dolgot,nálam lenne esélyed,hozzám passzolnál magasságban is!Nyugi:D

2011. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cukika. válasza:
Nem feltétlenül kell égimeszelőnek lenned és izompacsirtának, vannak olyan lányok akik nem szeretik ha egy fiú 600méterrel magasabb náluk.
2011. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ mekkora lányra pályázol, mert pl a 173 centi az nem olyan alacsony, de ha neked a 180 centis csajok jönnek be, akkor igen... Nálam pl 15 centivel magasabb vagy, egy 180 centinél magasabb pasival nem szívesen járnék (mmint ha ugyanabból a srácból lehetne magasabbat és alacsonyabbat is választani, de ilyen persze nincs úgyse).

Én pl a nagyon kigyúrt pasikat nem szeretem, de ne nyavajogjon, hogyha hegynek felfelé sétálunk, kb ennyi a kigyúrtságra vonatkozó elvárásom. Szóval ne legyen azért nyeszlett...

Amúgy ha nem cicababával akarsz járni (és ezt most nem a külsőre értem, hanem üresfejű csajokra), akkor nem ezek számítanak elsősorban. Ha jóképű vagy az persze előny mindenképpen, de normális nő nem ez alapján választ pasit. És amúgy ezt sok srác elfelejti, de a pasik vizuális beállítottságuak, nekik sokkal fontosabb, hogy egy csajnak milyen a formája, de a nők teljesen másképp gondolkodnak, a nőket nem a látvány indítja be leginkább. Mégha "külső" tulajdonságokra megyünk akkor is fontosabb pl a hang és az illat, mint a szemszín (általában nem is tudom megmondani, hogy melyik fiú ismerősömnek milyen színű szeme van, de a hangját bármelyiknek fel tudom idézni). Szóval rossz helyen keresgéled a hibát magadban, amiért nincs barátnőd, mert ha körülnézel sokszor kifejezetten béna pasiknak is egész jó csajaik vannak és ez nem véletlen...

2011. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!