Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas es vekony vagyok....

Magas es vekony vagyok. Szinte mar modell vekonysagu. Izmos, es feszes. Ez mindeddig nagyon jo, csakhogy a cicijeim hatarozottan picik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Eddig azt gondoltaam,h inkabb extra vekony es kicsi mell..de felszedtem par kilot es utana sm lett nagyobb,szoval visszafogytam. Ti mit gondoltok errol az egeszrol?
2011. jún. 4. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy rohadtul nem az a fontos, hogy mekkora a melled. Inkább legyél vékony, mint hurkás. Amúgy egyik ismerősöm majd hogy nem gurul, de cicije még egy maroknyi sincs. Tud vonzó lenni egy kis mellű nő, ne aggódj. Azt szokták mondani, hogy ahány fiú szereti a nagy mellet, legalább annyian a kis mellre buknak.8)
2011. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a modelleknek sincs...ha van akkor valószínűleg megműtette. Próbáld meg
2011. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De annyira rossz..eskuszom neha mar a plasztikan is gondolkozom:(:( 'Helyes' melleim vannak,de picik,es nagyon zavar! B kosarast hordok,de az kicsit nagy,csak az A-s meg kicsi..szal meg egy jo melltartot sem talalok ra,mert a ket meret kozott van:S
2011. jún. 4. 16:57
 4/9 Darcy01 ***** válasza:
75%

Nekem is kis melleim vannak, és még nádszálvékony sem vagyok (normál testalkat). Szerintem hülyeség a plasztikai műtét. Mi lesz, ha majd más testrészeddel nem leszel elégedett egy kicsit? Rögtön rohansz a sebészetre?

Örülj neki, hogy vékony vagy, és semmi baj nincs a kis mellekkel. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.

2011. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oke a plasztika tenyleg tulzas. De megis nehez elfogadni szamomra:)
2011. jún. 4. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkora mellem van, csak én nem vagyok modellalkat, inkább átlagos, amihez közepes mell illene (nem vagyok duci, csak nem vagyok vékony, inkább átlagos alkat: 168 cm, 55 kg). Zavar, de abban reménykedem, hogy még nőni fog, hisz fiatal vagyok még. Ha viszont felnőttkoromra is ekkora marad, akkor el kell fogadnom. Így is lesz egy csomó fiú, akinek kelleni fogok.

14/L

2011. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%
én is így vagyok vele..magas és vékony vagyok,de kicsik a melleim...
2011. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz


inkább legyen kicsi melled,mint amekkora az egyik osztálytársamnak....a csajnak akkora dinnyéi vannak,hogy már görbe a háta,mert a melle lehúzza...és képzelheted,tesin,futás közbe milyen égő lehet neki,hogy majdnem kiveri velük a szemeit


és még csak 12 éves,szóval még lehet,nőni is fog neki...

2011. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az nagyon kemény... Kiveri a saját szemét LOL ...


Amúgy nem baj az hogy kis melled van!!

2012. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!