Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az alkatról?

Mit gondoltok erről az alkatról?

Figyelt kérdés

168cm magas vagyok a mellbőségem 102cm, a derekam 78cm, a fenekem 99cm és nem tudok kiigazodni azon, hogy az emberek milyen "alkatkategóriába" sorolnak be. Általában azt mondják jól nézek ki, de én kondiba járok, helyesen eszem és kinevetnek, hogy mit görcsölök, a mellem miatt kell ekkora fenék, comb, stb. Ez most nem ilyen szokásos "duci vagyok, de férfira éhezem" kérdés :D

Csak mondjátok meg, hogy kb. mit gondoltok erről az alakról. Segítsetek eldönteni, hogy mit gondoljak magamról :)


2011. jún. 4. 17:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Talán még a korom lényeges lenne! 18/L :)
2011. jún. 4. 17:06
 2/14 anonim ***** válasza:

hm,,

egy kép lenne lényeges még :)

2011. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bírnálak.

18/F

2011. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Képet.
2011. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A cm adatokból SEMMIT nem lehet megmondani...
2011. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2011. jún. 4. 17:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát van felesleg rajtad bőven,járj el hetente 3x-4x futni
2011. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van felesleg de le lehet adni de nem elég a sport, az étkezésen is kell kicsit szorítani. Hiába sportol valaki ha közben eszik akkor vékonyodni nem fog csak erősödni, a zsíros cukros cuccokról le kell mondani egy ideig és szép csinos leszel.
2011. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs jó alakod, van rajtad háj bőven. Szerintem azok az emberek csak megnyugtatásul mondják, bocsi.
2011. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát erősen rádférne egy diéta. Látszik, hogy mozogsz, legalább nem folysz szét, de azért ezen még bőven lehetne mit javítani. Vastag vagy, és nem a csontjaid miatt. Ha kevés és egészséges kaja mellett se megy a fogyás, akkor keress fel egy endokrinológust, mert komoly egészségügyi oka lehet a dolognak.
2011. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!