Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint egy...

Véleményetek szerint egy dundibb lány lehet szép, és a kinézete miatt van esélye arra, hogy szerelme legyen? Nem nézik le az alkata miatt szerintetek? :/

Figyelt kérdés
várom a válaszokat
2011. jún. 4. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

most az még kérdés szàmomra, hogy az arcod szép e.

Nekem van több olyan ismerösöm is akik dundik, de mégis nagyon nöiesek és az arcuk is szép :)

baràtjuk is van

2011. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az arcomon egy pattanás sincs...és az arcommal semmi bajom nincsen csak a testemmel...
2011. jún. 4. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet szép, sőt, valakinek kifejezetten az tetszik. De le is lehet fogyni, ha nem érzed így jól magad.


Meg azért ez attól is függ, mennyire dundi...

2011. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem lenne egyszerűbb felemelni a segged és sportolni, ahelyett, hogy egész életedben azon sopánkodnál, hogy vajon lehet-e szerelmed igy, és ha lesz is valakid, folyamatosan azon rágódj, vajon tetszel-e neki tényeg?

Ha elégedetlen vagy magaddal, akkor tegyél ellene. Nem a fél karod vagy lábad hiányzik, nem vagy halálos beteg, ezen tudsz változtatni, akkor változtass!

2011. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire dundi.

ha 165 cm-hez 65 kg az még elmegy, mert az csak dundi.

de ugyanehhez a magassághoz 70-90 kg már kövér.

2011. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én 175 cm vagyok és 82 kilo. Viszont ettől függetlenül elég nőies vagyok,tudom mi áll jól nekem mi nem, és barátom is van,volt is.:] De most nagy elhatározás hogy lefogyok:)
2011. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 158cm és 53kg vagyok, igazából nem annyira dundi, hanem inkább löttyedt... elég sok háj van rajtam. Suli mellett nem tudok sportolni, így csak nyáron tudok ezzel foglalkozni sajnos. Amúgy próbálok előnyösebb ruhákat hordani és eddig még senki sem szólt be amiatt, hogy kerekebb vagyok az átlagnál. De nem tagadom, hogy mindig is hátránynak éreztem ezt a fiúknál. 16/L
2011. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van esélye, hogy szerelmed legyen, de sokkal kisebb, mintha bomba alakod lenne. Sajnos tapasztalatból beszélek...


Én az utóbbi egy évben nagyon sokat felszedtem (vizsgaidőszak alatt zabáltam, meg sem mozdultam és ez a folyamat vizsgák után is tartott...). Az arcomat sokan szépnek tartják, még így kövéren is, de amikor meglátja a testemet egy férfi, egyből kiábrándul. Nem egy pasi mondta már, hogy összejönne velem, HA lefogyok. Szóval én nem sok esélyt látok arra, hogy legyen normális párkapcsolatom, amíg túlsúlyos vagyok. Már csak azért sem, mert rettentően gátlásos lettem, nem tudok önmagam lenni.


El is határoztam, hogy hétfőtől diéta lesz.

2011. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kövér vagyok, voltam 120 kg, jelenleg 100 (170 cm mellé). 5 éve van párom, már vőlegényem és mellette kikezdtek velem nem egyszer.

Ha lenéznek is, érdekel? Boldog vagyok, az a lényeg, nem?

21/L

2011. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedes válaszoló aki ezt írta:nem lenne egyszerűbb felemelni a segged...

én kézilabdázom, táncolok és hiába próbálok lefogyni, nem tudok :S

2011. jún. 5. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!