Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom hogy sok az ilyen...

Tudom hogy sok az ilyen kérdés, de van rá esélyem hogy még nő a mellem?

Figyelt kérdés

16 lettem nemrég, anya azt mondta, hogy neki ilyen korban még nem volt nagy melle, de most már nagy van neki. De én inkább apám tulajdonságait örököltem, viszont apám anyjának is nagyobb melle van.

bocsi, tudom hogy unjátok már ezeket a kérdéseket, de légyszi normálisan válaszoljatok:)


2011. jún. 5. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nőtt 80b ről 85 bére szal elképzelhető h nő még
2011. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha 80b-ről 85b-re nőtt, az nem azt jelenti hogy a hátad lett szélesebb? mondjuk tudom, hogy a 85ös kosara mindenképp nagyobb kicsit mint a 80-asé. köszi azért:P
2011. jún. 5. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Kisdrágám, biosz órán figyelj jobban. Akár 18-20 éves éves korodig is nőhet a melled. Nő a mell, ha fogamzásgátlót szedsz, megnő szülés után is plusz még csak most vagy a serdülés kellős közepén, messze nem fejlődtél még ki.

Különben is, ne akarj nagyon nagy melleket, örülj inkább, hogy nem fognak öregkorodban a köldöködig lógni :P

2011. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, van esélyed. (Nekem is csak kb. 17-18 évesen nőttek inkább..)
2011. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

2.: csak mondom hogy még nem vettük. és azt tudom, hogy szoptatáskor is nőhet, de én nem akkor szeretnék nagy melleket. fogamzásgátlót pedig nem szeretnék csak emiatt szedni. és nem óriási melleket akarok, hanem kb ekkorákat:

[link]

de azért köszi.:)

2011. jún. 5. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Még nem vettük.... Besírok :D
2011. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
miért is? tényleg nem vettük:D
2011. jún. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!