Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen színűnek...

Szerintetek milyen színűnek mondható a szemem? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nem tetszik, mert olyan össze vissza színe van, pedig én sötétbarnát szeretnék. Ez nem szép. :/


2011. jún. 5. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
zöldesbarna
2011. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Darcy01 ***** válasza:

Zöldesbarna vagy olajzöld. Szerintem szép.

Nekem is 'össze-vissza' színű szemem van, kék, zöld, szürke keverék, és a hajam is eléggé meghatározhatatlan színű.

2011. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egyetértek azzal hogy zöldes barna vagy olajzöld. nem tudom hogy a kép ennyire nagyon jó vagy a szemed ennyire szép de mindenesetre nagyon különleges lett a fotó :) szerintem szép a szemed de változtatni úgysem tudsz rajta (max kontaklencse de az túl mű nekem).
2011. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azta de király ez a fotó. Ezt valami szuper géppel csináltad?
2011. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is zöldesbarna, és szép :) Az enyém is elég hasonló, majd ha elég sokan dicsérik a tiedet is, akkor szeretni fogod :)
2011. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, hát eléggé "szupergépünk" van itthon. :PP Hát köszönöm a válaszokat, bár nekem még így sem tetszik. :/ Inkább lenne egy határozott színe. De a hajam is ilyen össze-vissza.
2011. jún. 5. 21:49
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja még várok válaszokat. :)
2011. jún. 5. 21:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Az enyém is hasonló. Csak nekem kevesebb benne ez a rozsdabarnás, és több a zöld, szal ilyen szürkészüldes inkább és csak a pupilla körül van egy pici barna, meg a szélén nekem erősebb, sötétszürkébb sáv van, mint neked. Én azt nem szeretem az enyémben, hogy oké, egy ilyen képen szép, de ha valaki nem 10 centiről néz a szemembe, márpedig a legtöbb ember nem jön ilyen közel, akkor egyszerű zöldnek látják. Vagy szürkészöldnek esetleg, de messzebbről csak egy közepes árnyalat amit meg se lehet határozni. De nyugi, sztem a legtöbb ember nem elégedett a szemszínével. Egyszer, már kb 3 éve ismertem a barátnőimet, mikor mondták, hogy nekem milyen szép zöldes szemem van, hogy ők mit nem adnának, ha ilyen szemük lehetne. Én meg, mondtam nekik, hogy ne vicceljenek már, olyan gyönyörűszép barna szeme van mindkettőjüknek, erre hogy de ők mennyire utálják, olyan semmilyen... Szal ez is olyan, hogy mindenkinek az kell amilyen a másé, de legfőképpen, amilyen más mint a sajátja, amit a természet adott.

19/L

2011. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 skarma ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörű!! Olyan, mintha misztikus jelek lennének a szemedben. Legyél büszke rá!

Nekem világoskék a szemem és erős fényben úgy néz ki, mintha vak lennék.


18/L

2011. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen és én is rühellem,seszinű és a hajam is eléggé ilyem ami nagyon hasonlít a szemem színéhez,szőkésbarna
2011. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!