Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan jók a fültágítók?

Miért olyan jók a fültágítók?

Figyelt kérdés
Nagyon gusztustalan. Oylan mintha meghúzták volna a fülüket, és egy kört kivágtak volna belőle. Annyira visszataszító, hogy cigiket, meg mandarint dugnak bele. és ha meg unjátok olyan lessz a fülük mint az elefánté?
2011. jún. 5. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy teszi tönkre magát,ahogy akarja.
2011. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én nem kötekedni akarok veled de tartsd tiszteletben hogy nem minden ember olyan mint Te

Én nagyon szeretem az Amazóniai törzseket, és ehhez mérten olyna ékszereket is hordok ami természetes anyagból van

Lóg a fülem nem kétség, de nekem természetes másra meg nem vagyok tekintettel, nehogymár le gusztustalanozz egy évezredek óta fenálló test ékszert


A keleti kultúrában is elterjedt ékszer, érdekes ott senki nincs olyan véleménnyel mint ti.


A sima fülbevaló miért olyan jó? A rúzs miért olyan jó? még sorolhatnám.

Először ismerd meg a mély kultúrális létét, utána gondold végig újra hogy fogsz-e máskor szörnyűlködni.

Csúnya gesztus volt tőled

27/f

2011. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a rúzst lelehet törölni meg a sminket. de ezek örökre ott maradó nyomok, és ha később nem fog neked tetszeni akkor kiveszed és lógni fog a füled, nagyon gusztustalan lesz. a fülbevalót ki-be veheted, és az a picike lyuk olyan mint egy pont : . ami visszaforr nyom nélkül. tönkre teszik magukat az emberek minden szarsággal.. de ha neked ez tetszik..
2011. jún. 5. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondd most komolyan játszod az értetlent? Nem arról van szó hogy mit lehet lemosni meg kivenni, hanem ami a fültágító mögött van "hagyomány"

Ezt értsd meg és nem lesz probléma


Te jösz ide provokálni amikor fogalmad nincsen semmiről

2011. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem inge vegye le magáról.

Mi közöd van hozzá? :D Nekem van 2 is. Neked nem tetszik, de nem is neked akarok tetszeni.

Minek a fülbevaló? :D Fujjjj, lyukas lesz a füled :D

2011. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 skarma ***** válasza:

egyszer láttam olyat, akinek nestea-s kupak volt a fülében.

Szerintem állati vicces :D De jó értelemben. Hadd legyen már a mai ember egyedi.

2011. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Millió egy kérdés van már ezzel kapcsolatban, kb hetente feltesznek egyet, aminek kb annyi a lényege, hogy "szidjuk együtt a fültágeszeseket!". Egytől egyig szánalmasnak tartom, aki így akar másokat megtéríteni, hogy hevesen fujjol és legusztustalanozza azt, ami más embernek tetszik.

Nekem nincs, nem is tetszik, de már a tököm ki van vele, hogy egyesek ennyire rosszindulatúak és korlátoltak.

2011. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem fikázom, csak kérdezem h ebben mi a jó, h egy bazi nagy lyuk lesz a füledben.. de nem arra gondolok ami pici, hanem az olyan nagy amibe vmi gyümölcs is belefér..

és ha vkinek később nem tetszik mi lesza fülével?

2011. jún. 6. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Az hogy semmi hivatalos munkahelyre (Szalonba, boltba, orvosi intézménybe, hivatalba) nem tud elmenni dolgozni a fültágító gazdája. De igazuk van, ez hagyomány. DE KÖNYÖRGÖM, NEM EGY MAGYaR EMBERNEK!!!
2011. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor spuri felvenni a bőgatyát meg az ingujjat és irány a pusztára vigyázni a nyájat! Vagy eridj ki fosszd meg a tikokat a tolluktól vagy tengerit hántani!

Ezen az alapon, hiszen magyarok vagyunk...

2011. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!