Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválók! Mit tesztek akkor,...

Tetoválók! Mit tesztek akkor, ha a hitelbe készített tetoválásért, a kedves kliens nem nagyon akar fizetni?

Figyelt kérdés
Itthon tetoválok. Nagyon jó lelkű, és pénztárcabarát módon dolgozom. Most mégis visszaélt a barátságos munkamenetemmel az egyik kuncsaft, és napról napra húzza a kb 2 hete megígért pénz kifizetését. Segítsetek, mert nem tudom, hogy van-e valami a kezemben, amivel törvényes úton, minél előbb meg tudnám szerezni a pénzem, ami miatt 2 órán át görnyedtem, 110%-ot teljesítve. Nem beszélve, hogy minden tetováló tudja, hogy a szükséges anyagok (festék, tű, fertőtlenítők stb.) nem olcsó mulatság.
2011. jún. 6. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok tetováló, csak egy ember, aki logikusan, megfontoltan törekszik gondolkozni mindig, és azt mondom, ne csinálj többet ilyet, mert csak te jöhetsz ki belőle rosszul. Ha nincs rá pénze, akkor majd megcsináltatja két hét múlva a tetoválást. Ez így korrekt, nem igaz?
2011. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs az 'irodád' bejelentve a lakásodba, akkor törvényes úton nem nagyon tudsz semmit tenni. Gondolom, te se akarsz bajba kerülni ezért..

Jó szívű vagy, most megszívtad [már bocsi]. Jó kis tanulópénz lesz ez neked. Sztem le kell nyelned, mert ha 2 hete b@szik fizetni, akkor ezután se fog.

Legközelebb 40× meggondolod, hogy hitelezed-e a varrást vagy nem ...


Sajnálom :/

2011. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beperelheted,de csak akkor ha te otthon legálisan dolgozol.Ugyanis ha feketén tetoválsz,te jobban rá fogsz faragni ha kiderül,mint amennyivel tartoznak neked.

Két dolgot tehetsz igazán.

1.Járj a nyakára,és ha kell nyilvánosan "aláz" meg (hogy mások is hallják) hogy nem képes megfizetni a tetoválást,de viselni viseli..

2.Tudomásul veszed,hogy van egy ember aki becsapott,és nem hajlandó fizetni.Ezt elkönyveled tanulópénznek,és megfogadod,hogy ettől a naptól kezdve még rokonnak sem dolgozol ingyen.

Csinálj egy táblát,és rakd ki mindent vendég elé

"HITEL NINCS!"

2011. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj hitelbe tetoválást, ilyen egyszerű.(én pont fordítva jártam, kifizettem, megcsinálták de vissza kellett volna mennem átüttetni, erre a kedves tetoválóm kiment külföldre...gondolhatod én is milyen boldog vagyok)
2011. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom de ahol lakom mindenhova előre kell adni a pénzt, és csak úgy vállalnak embereket időpont mellé.


Te is ígycsináld kifizet mit tudom én 40e ft-ot és te időpontra előjegyzed

2011. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen emberek, ez mind mind hasznos dolog a számomra. Azt hittem, hogy az ember megbecsülést nyer a jóindulatával, de ez baromság. Ha mindez útjában áll a tiszta, jövedelmező üzletnek, nem szabad foglalkozni vele, és el kell taposni mindenkit. :)
2011. jún. 7. 07:45
 7/7 Problem? ***** válasza:
Megkérdezhetem merre dolgozol épp most keressek tetoválót
2011. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!