Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek magas a 176...

Szerintetek magas a 176 centi? (lányoknál).

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Magas. Magassarkúval még magasabb.


F

2011. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én elmondom milyen alacsonynak lenni, ha te cserébe elmondod, milyen magasnak lenni:)

Egyrészt jó. Mindig te vagy a pici, az édes, könnyebben engednek sok mindenben. A fiúk szeretik az apró lányokat, mert mellettük erősebbnek érzik magukat, védeni kell a lányt. Az se hátrány, hogy sehol sem verem be a fejem, és hogy a kicsi cipők egyszerűen jobban mutatnak (bár láttam már 160 centis lány 42-es lábbal...). Az alacsonyabbakkal szemben sokkal előzékenyebbek mások.

Másrészt szar, mert a rosszindulatú csajok nagyon rá tudnak szállni az emberre: törpének, tacskólábúnak, amorfnak neveznek minket (főleg itt az oldalon). Ha valami magasan van, vagy meg kell kérnem mást, hogy szedje le, vagy székre kell állnom. Nagyon szeretnék egy bő, hosszú ruhát, de összenyom, és mivel elég cicis vagyok, úgy nézek ki benne, mint egy habcsók. Tömegben nem látok semmit csak mások hátát.

Mindent összevetve örülök, hogy apró termetűnek születtem:) Érdekes, hogy kiskoromban sokkal magasabb voltam a többieknél, aztán "megrekedtem". Egyébként 156 és 158 centi között vagyok (ha itt mérem ennyi, ha ott akkor meg annyi).

2011. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Hát,végülis én szeretek magas lenni, jó érzés, hogy átlátok az emberek feje fölött, ez koncerteken, vagy egyéb rendezvényeken nagyon hasznos tud lenni:)Meg tekintélyt is parancsol szerintem, az ember nem veszik bele a tömegbe, mindig kitűnik akaratlanul is, habár ez nem mindig túl szerencsés, főleg, ha az ember a legszívesebben kifutna a világból...Én, ha meglátok egy nálam magasabb embert, mindig megelégedéssel veszem tudomásul, hogy jéé, vannak nálam magasabbak is, és de fura, föl kell néznem rá!Annyira fura érzés, nem tudom, olyan természetellenes,de véleményem szerint,aki alacsony, annak meg az a fura, ha ő néz "le" valakire! Vagyis gondolom :)

2011. jún. 8. 23:01
 14/17 anonim ***** válasza:

Aha, az elég fura. Nem vagyok egy magas ember, mint ahogy azt írtam, még magassarkúban is épphogy verem a 160 centit, de van egy barátnőm, aki 150 centi körül van, olyan fura vele lenni, mert mellette végre magasnak érezhetem magam:) Aztán persze visszamegyek a való világba, ahogy megint liliputi vagyok.

Ebben a cipőben akkora lennék, mint te:) Durva, nem?

[link]

2011. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hű,ez elég merész:D Hát igen, kb.akkora lennél ebben mint én.Hát, én elég érdekesen festenék egy ilyenben, még soha nem is volt rajtam magassarkú, bár ha alacsony lennék se nagyon hordanék szerintem.Vagy nemtudoom:) De így bizti hogy nem, lennék vagy két méter:D
2011. jún. 8. 23:23
 16/17 anonim ***** válasza:

Én 187 cm vagyok és fiú,nagyon sok magas fiú van,már nem 174-6 cm az átlagmagasság ,van az 178-180 is.

Szerintem nem magas ,illetve lányhoz képest magas

2011. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ja,végülis ha fiú lennék,nem számítanék magasnak :D
2011. jún. 9. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!