Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Beauty Breast mellnövelő...

Beauty Breast mellnövelő kapszula, mellfeszesítő krém Segített már valakinek? Észrevehető valami változás?

Figyelt kérdés
nemvagyok az a nagymellű nő :S de úgy érzem hogy ha nagyobbak lennének jóval segítene formálni az alakom és adna kis önbizalmat is mert abból nagy a hiány. Szóval valami tapasztalatok a kapszulával? Vagy tudtok valami hatásosabb ilyen kapszulát vagy hasonlót?
2011. jún. 8. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez senkinek nem vált be. Ami igen: Sunfleur mellfeszesítő balzsam + Aromax mellápoló olaj, reggel egyik, este másik. Nekem már az első hónapban nőtt tőlük 1 centit, a vége +1 kosárméret lett (A-ról B-re), és azóta is tartom :))
2011. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Van akinek segít, de szerintem inkább azt próbáld ki, amit az első írt! Erről én is hallottam, hogy használ.


Kedves első válaszoló, Sunfleurt hol lehet kapni? Rossmannban néztem, de nem találtam.

2011. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, régebben Rossmannban vettem, most egy ideje nem használom... Ha rákeresel gugliban, kidob pár webáruházat, akik tartják.
2011. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi!
2011. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első, ettől a bimbó is szélesedett, vagy az ugyanolyan maradt?
2011. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez a kettő együtt tényleg bevált? Mert akkor én is kipróbálom, sokkal olcsóbb bármi másnál :) köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2017. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!