Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik oldalra tetessem?

Melyik oldalra tetessem?

Figyelt kérdés
szemöldök piercing, az oké hogy ki szélre, de van jelentősége, hogy jobb vagy bal oldalra van szúrva?
2011. jún. 9. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

nem hinném. ahol neked jobban tetszik.

én mindig úgy döntöm el, hogy melyik oldalon legyen piercing, hogy belegondolok, milyen érzés lenne. lehet, hogy ez így hülyén hangzik, de mind a kettőnél úgy éreztem, hogy az egyik oldalon oké, a másikon viszont nem tudnám elviselni:D

2011. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hangzik hülyén, én is piszkálgattam a szemöldökeimet, hogy hol lenne a legjobb helye :D meg nézegettem magam a tükörbe, odaképzelve az egészet.. :D de nem jutottam dűlőre .. :D
2011. jún. 10. 00:50
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

18/f úgy amúgy. csak hogy legyen vmi támpont esetleg a többieknek.. itt a fiún a hangsúly :D

2011. jún. 10. 00:50
 4/5 anonim ***** válasza:
mondanám, hogy rakj oda valamit, hogy érezd milyen. pl az orr piercingem előtt odaraktam egy karikát a zárja nélkül:D dehát szemöldöknél elég nehéz ez:D
2011. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah: / mindegy majd lesz vmi :D
2011. jún. 10. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!