Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúkak mi a jobb Izzadásgátló...

Fiúkak mi a jobb Izzadásgátló spray vagy parfüm? A lány ismerőseim tukmálnák rámfelé a parfümöt de az szerintem b*zis. Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:34
 1/10 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Attól függ, hogy milyen a stílusod. Ha sportosabb vagy, akkor spray, ha inkább elegáns, akkor parfüm. Ráadásul sok spraynek délután már izzadtságszaga van. -.-
2011. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sportos
2011. jún. 12. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

A dezodor sztem alap. :D

Emellé lehet kölnit, parfümöt, nem leszel tőle homokos, a csjoknak sokkal jobb az orra, több a szaglóreceptor (és szeretjük a pasinkat illat alapján is felismerni).

Egyszer térj be egy drogériába és keress valami hozzád illő illatot, vannak sportos, frissek is. Szóval olyan férfias illatok, fás, stb, szerintem simán jó. :)

És szerinted a csajok miért tukmálnának rád olyat, amitől melegnek tűnnél?! O_o xD

2011. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert ma már azt veszem észre, h a csajoknak bejönnek a meleg pasik! lásd sp Justin B satöbbi satöbbi
2011. jún. 12. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Butaság szerintem amit mondasz ,egy parfüm inkább pasissá elegánsabbá tesz, mint b*zissá.Lehet h még fiatalabb vagy én 18 lány vagyok,de igenis egy parfüm az hódít.jók a spray-k is,de egy jól eltalált parfümnek nyomába sem érhet.nézz szét szerintem drogériában,az igényesebb fiúk használnak parfümöt pl. Bechamnek is van márkája ,hogy mondjak egy sportolót.Szerintem legyen mindkettő..hétköznap spray és buliba alkalomra parfüm esetleg lehetnek párban is.
2011. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
20 vagyok, de ezek szerint maradi lennék.....? :\
2011. jún. 12. 22:16
 7/10 A kérdező kommentje:
nade akkor új kérdés. ti milyen parfümöt /sprayt szerettek a legjobban egy fiún ?:p
2011. jún. 12. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A pasim használ mindkettőt.:)

[link]

Ezt használja most, szerintem jó illata van.

2011. jún. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hás-fűszeres, de nem túl tömény illatokat. Esetleg még a frissebb, füvesebb illatok is okék. :D

És 20évesen szerintem nőt akarj, ne kislányokat, 16 fölött már senki nem rajong SP-ért és társaiért, illetve aki igen, az nem normális, ha az az ideálja. xD Ha nem vagy pedofil, sztem ez nem okozhat gondot. :D

2011. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Antaraxx válasza:
parfüm jobb
2011. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!