Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök gyanta. Mennyire...

Szemöldök gyanta. Mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Eddig csak itthon szedtem magamnak csipesszel a szemöldököm, és csak szeretném ha lenne valami formája. Apám részéről rettenetesen sűrű szemöldököt örököltem :S És tényleg meg tudom magamnak közte csinálni, meg alul is, de azért szeretnék egy kis formát. Gyantát még sosem próbáltam. Mennyire fájdalmas?
2011. jún. 13. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rosszabb mint mikor magadnak szeded. Sőt még lehet jobb is, mert nem egyenként rzed, hanem csak akkor. Simán ki lehet bírni. :) És jó lesz az eredmény.
2011. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt nem csak középen használják?
2011. jún. 13. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem-nem,ha kozmetikushoz szépen az egészet végig megcsinálják, formát adnak neki, egyébként nem fáj annyira, középen meg végképp nem. Utána meg bekrémezik, s csipesszel még kihúzogtnak pár szálat.

Egyébként fiú vagy, hogy csak így az összenövést akarnád kiszedeni?

Ha csak középen akarod akkor veszel esetleg valami arcgyantát, levágsz egy akkora részt amekkora kell és ki tudod magadnak is szedni, semennyire nem fog fájni:) és az eredmény is tartósabb lesz.

2011. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha kozmetikushoz mész. bocsi :)
2011. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nem, lány vagyok, és pont, hogy nem középen szeretném kiszedetni :D Itthon úgy elég normálisan megcsináltam már magamnak, de azért érdekelne, hogy mi lenne ha valaki olyan csinálná, aki ért hozzá :D köszi a választ!
2011. jún. 13. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!