Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek melyik jön be...

FIÚK! Nektek melyik jön be jobban? És miért? (lent) Ha pontozni kéne őket 1-től 10-ig akkor mennyit kapna az első, második, és harmadik?

Figyelt kérdés

1.

[link]

[link]


2. [link]

[link]


3. [link]

[link]

:)


2011. jún. 14. 10:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az első tetszik legjobban a 3ból,viszont pontozni nem tudok,mert csak az arcuk látszik a testükből meg semmi.
2011. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mind vén.
2011. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Pontosítom az előzőt: mind nő! :)


Linkelj be 13 éveseket is, a kissrácoknak, mert így nem fer! :D

Első évadban volt egy kislány, pl. azt (aki a 3. évadban már nagyon szép nő lett, tényleg, őt ki is hagytad!)

2011. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
tudom nem a kérdéshez kapcsolódik de megtudnátok adni az oldalt ahol ez a sorozat magyarul/v magyar felirattal letölthető??
2011. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

1. 10

2. 6

3. 4

2011. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de elmondom nektek, a pasiknak pont az ilyen nők az ideáljuk!
2011. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az Elisa lánya visszatérés Rivombrosába. A másikat is majd megkeresem. :)

Olyan érdekes, hogy mindenki az elsőt találja a legszebbnek pedig sztem nem is annyira szép. Nem csúnya de én nem mondanám a legszebbnek. :) És nem is véletlenül tettem ki ezt a kérdést.

2011. jún. 22. 10:27
 18/24 A kérdező kommentje:

Ez pedig az Elisa di Rivombrosa:

*****

Rákattintassz arra a részre amelyiket meg akarod nézni, majd bejön egy oldal ahol videó van a videó alatt menj rá, hogy megavideo indítása vagy vmi ilyesmi van ott és már is nézhetitek. ja meg meg még annyit, hogy bizonyos időnként leáll a videó és azt írja ki, hogy már 72 perce nézzük így várjunk 72 percet. Ez nagy hülyeség mert nekem néha akkor is leáll amikor még nincs meg a 72 perc, viszont kipróbáltam azt is, hogy egy fél óra után elkeztdetm újból nézni a videót és engedte. :)

Kíváncsi vagyok arra is, hogy nektek melyik rész tetszett a legjobban?! Aki látta min2-őt akkor égyszíves írjátok le hogy melyik tetszett jobban. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 22. 10:38
 19/24 anonim ***** válasza:
Hogy ne értsd félre: én pl. az elsőt mondtam, de csak mert a pasiknak az a legszexibb, a szépség teljesen mást jelent...
2011. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Akkor vagy én fogalmaztam meg rosszul a kérdést, vagy ti értettétek félre. :) Mert elsősorban a szépségre gondoltam, hogy melyik tetszik nekik jobban. Mert én úgy gondoltam, hogy aki bejön egy pasinak, fiúnak az elsősorban a szépsége miatt, aztán utánna jön a szexiség stb. stb.
2011. jún. 22. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!