Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindenfjata...

Mit csináljak ha mindenfjata bugyi kényelmetlen?

Figyelt kérdés
ne hordjak bugyit? viszont úgysem a legjobb. Azza a probléma hogy nem bírom ha egy kicsit is felgyűrődik. pedig mindegyik olyan. ha rakok bele tisztasági betét akkor kevésbé gyűrődik? lehet jó lenne mert ven egykis folyásom is
2011. jún. 15. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Perszer, hogy jó lenne, még erősebb folyásod lenne, a tisztasági betétek ugyanis hajlamosítanak a fertőzésekre, főleg az illatos. Légáteresztő ide vagy oda, baktériumok melegágya. A többi csak reklám. A kinder csoki is hízlal és rontja a fogakat, hiába tesznek bele a reklám szerint egy egész pohár tejet. Nem kell minden elhinni.


Szépen elmész nődokihoz, megszüneti a folyásodat is, meg a gyulladást is, ami miatt kellemetlennek érzed a bugyit.

2011. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy csomó helyzet van, amikor nem kell bugyit hordani. Itthon pl. sosem szoktam, meg ha olyan ruhában vagyok, ahol esélytelen, hogy kilátsszon.

De ha folyásod van, akkor nem jó ez a megoldás. Nőgyógyász látott már? Egészséges, minimális mértékű folyáshoz nem kell bugyi, pláne betét, ha valamilyen probléma miatt van, azt meg kezeltesd ki.

Esetleg hordj tangát. Az tuti nem gyűrődik be.

2011. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jaj már van egy kis folyása már beteg?

szerintem hordj franciát!

2011. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a tanga is kényelmetlen. mert bevág a seggembe. nőgyógyász látott már és aztmondta hogy teljesen egészséges vagyok.
2011. jún. 15. 12:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a méret rossz.
2011. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy kényelmetlen a tanga. Rendben van, hogy benne van a seggedben, de én észre sem veszem. Túl érzékeny vagy.
2011. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is utálok mindenféle bugyit...a francia felgyűrődik és zavar...a sima bugyi..."félbevágja" a seggem és látszik az a vonal..a tanga belevág a seggembe...ennek ellenére tangát hordok...még azt tudom a legjobban elviselni...a bugyinélküliség pedig nem tetszik és az is kényelmetlen...próbáltam már...
2011. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A tangát egy idő után észre sem lehet venni.

Én is utáltam mindenféle bugyit, a folyásom miatt nagyon kényelmetlen volt. Azóta naponta tampont használok, sokkal kényelmesebb. Nem ajánlom, mert nagy a fertőzésveszély, viszont nekem eddig semmi problémám nem volt belőle.(3 év alatt) Gondoltam elmondom, mert lehet neked sem a bugyikkal van bajod, hanem a folyásod teszi kényelmetlenné.

2011. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert már miért lenne a folyás egészségtelen? Komolyan,olvassatok már utána..

Amúgy meg lehet,h tényleg a mérettel van baj,mert egy sima bugyinak sem szabad kettévgánia semmit,ha jó a méret.

2011. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A sima bugyinak tényleg nem kéne "kettéfávnia", akkor nemjó a méret. Én hordok mindenféle bugyit, vagyis a franciáról már leszoktam, mert az tényleg begyűrődik, még tisztasági betéttel is. Tangába meg van olyan mit tényleg el is felejtek hogy rajtam van, annyira kényelmes, viszont abban is van ami bevág, meg begyűrődik(nem méret miatt..) Sima bugyim is van olyan amit egyáltalán nem is érzek hogy rajtam van. Szerintem keresgélj.(:
2011. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!