Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen csokrom legyen ballagásra?

Milyen csokrom legyen ballagásra?

Figyelt kérdés

fekete feher ruhank lesz,de valoszinu,h a feher bolerot le fogom vetni:)

milyen csokor lenne legjobb? én rózsára gondoltam,de szivesen olvasok meg ötleteket. orchidea nem nagyon tetszik. esetleg akinek van hozza kis ideje,linkelhet kepeket is :))


2011. jún. 16. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a virágot nem ajándékba viszik majd?
2011. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de igen,csak lesz egy olyan,ami a kezünkben lesz végig,és azt persze mi vesszuk meg(:
2011. jún. 16. 14:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Az első kommentezőnek: Nem mindig, ha a szülei veszik meg neki akkor lehet neki is beleszólása milyen legyen elvégre ballagási csokor.

Szóval szerintem, egy ballagásra elég egy szép szolid, nem túl nagy csokor, mert azt ugye tartani is kell. Gondolok ilyen virágokra mint a liliom, a rózsa, a flamingó virág stb..

Nézd ebben a csokorban látsz liliomot, flamingóvirágot és rózsát is.Nagyon szép színes és mutatós.

[link]

De ha egy színre mennél csak akkor :

[link]

Ez egy rózsaszín liliom csokor, nővérem ballagására is ilyesmit vettünk.nagyon szép volt és tartós.

De akár egy szép rózsacsokor is megteheti:

[link]

2011. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Magatoknak virágot, ami végig a kezetekben lesz? Hát ha mindenkinek lesz, akkor az egyforma kellene, hogy legyen, nem? Ilyet még nem hallottam.

De a rózsa jó, fekete ruhához pedig bármilyen szín lehet. Valami kis aranyos csokor kellene, vagy esetleg kiskosaras megoldás. Egy kreatív virágkötő sok mindent tud neked ajánlani. De sok függ attól is, hogy mennyit szánsz rá.

2011. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2.: köszi,nagyon tetszenek,főleg a rózsaszin:)

nalunk nem szokas a virágot is megbeszelni,mivel meg alapsulibol ballagunk..

anyum mondta,hogy ne a penzt figyeljem,de én mondjuk 5000ft-on alul gondoltam..nemtudom kb mennyibe kerülnek:/ szlovakiai vagyok...gondolom itt mas arak vannak mint magyarba

2011. jún. 16. 15:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk tegnap volt ballagás és itt is úgy volt, hogy volt egy csokor ami végig a kezükben volt. Nagyon szép csokrok voltak, voltak egyszerűek, de bonyolultabbak. A linkelt képeknél az első linkhez hasonló csokrok voltak. Arra voltak szallagok, plüssök tűzve. [link] Volt ilyen is, a nagy fényes virágra emlékszem, csak barna volt és gusztusztalannak tartottam. xD


Aztán ilyen: [link]


Meg ilyen: [link]

De még hello kitty plüssös is volt, amihez az illető hello kittys fülbevalót vett fel. xD

Úgyhogy ilyesmik, bármi lehet, légy kreatív. :D

2011. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A második vagyok újra!Nah igen mondjuk szlovákiába lehet másak az árak de mi olyan 3 4 ezerből megúsztuk.Meg igen plüsseket is szoktak a csokrokhoz csatolni .
2011. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az utolso két kép tetszik nagyon,köszi szépen:)
2011. jún. 16. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is szlovákiai vagyok,ha gondolod segíthetek :)

Melyik járásból vagy?

2011. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az érsekujvari jarasbol,parkany közeleben lakom:) te hol?
2011. jún. 16. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!