Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vácon van valahol elhagyatott...

Vácon van valahol elhagyatott épület?

Figyelt kérdés
fotózás céljából keresek egy elhagyatott épületet. ahová legálisan be lehet jutni és nem kell kerítést sem mászni. esetleg rétságon van ilyen hely? kérlek segítsetek!
2011. jún. 16. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
igen van, én váci vagyok. kerítést nem kell mászni, de egy ablakon keresztül lehet bejutni! március 15 tér, ott van egy kisebb szökőkút (nem a nagyobbik) és körülötte padok, meg rengeteg bokor. ott van mellette egy kisutca, és lefelé kell menni. bal oldalt van egy betört ablak, ott kell bemászni. romos, elhagyatott hely! :)
2011. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szérűsben a csarnok mögötti rész, esetleg a "pláza..." bár ott van biztiőr, de lehet, h egy sörért beenged:)
2011. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hauzman Róbert válasza:
Az első kommenthez szeretnék hozzá szólni igen menny be és keress egy lejárót a föld alá és kijukadsz egy kórház alaksorában nagyon parás már voltam lent de azóta nem mióta megtudtam hogy az kórház volt és egy tanás a falon a kézlenyomatokat jeresd azt megéri lekapni sok sokert bró
2013. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!