Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Szerintetek milyen...

FIÚK! Szerintetek milyen vagyok? Mit változtatnátok? Lányok ti is írhattok!

Figyelt kérdés

én nem nagyon szeretem magam, önbizalom kellene vagy nem is tudom. szóval várom a válaszaitokat. negatív és pozitív válaszokat egyaránt várok! Őszintén válaszoljatok!

Normális választ kérek! aki szórakozik jelentem, vagy lepontozom.

kort és nemet is írjatok! meg hogy én mennyinek tűnök. köszi előre is :)


Ja, meg hogy milyen lehet a stílusom...?



[link]


[link]


[link]


2011. jún. 16. 22:01
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. 14 vagyok
2011. jún. 19. 16:33
 22/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy átlagos, és nagyon jól áll a frufru :D

Második képen olyan vagy mint egy koreai :D (akik megjegyzem szerintem nagyon szépek)

2011. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
12nél többnek nem nézlek
2011. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
hát pedig 14 vagyok -.-
2011. jún. 22. 11:11
 25/35 Tigberra ***** válasza:

noveld meg a hajad es a bretonod fesuld felre

es ne kosd be a hajad

olyan ruhakat vegyel fel hogy passzoljon

szerintem szep vagy es jo a stilusod

2011. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
:) Szerintem egy új frizura jól jönne.vagy növeszd meg a hajad és a frufru maradjon.Az arcodat szépnek találom (pedig én aztán híres vagyok a kritikusságomról)Van benned valami izgalmas valami más...talán Audrey Hepburn jut rólad eszembe nem tudom miért :) Bájosnak kedvesnek tűnsz,remélem az vagy ;) :)
2011. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
En inkabb nem mondok semmit.
2011. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagosan szép vagy, ez nem egyenlő az átlagossal, csak nem vagy sem csúnya, sem gyönyörű. Aranyos kislány vagy:)
2011. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Kedves 14 éves! Hát látod a válaszok sokszínűségéből az derül ki, hogy mindenki mást mond. Valakinek igen, valakinek nem tetszik ez vagy az. Ne másoknak akarj megfelelni ill. mások véleménye érdekeljen, amiben magad jól érzed és magad csinosnak tartod azt viseld. A hajad is tök normális, semmi extra, de ha Te akarsz rajta változtatni, hát tedd meg. Egy tizennégyévesnek még nem nagyon lehet "stílusa". Szerintem. Viszont! Ha ennyire nincs önbizalmad, hogy ide ilyeneket beírogass, az már baj. Látod, szívesen válaszolnak ilyen jellegű kérdésekre a kedves válaszolók, de a Te szempontodból nincs túl sok értelme. Mindenkinek más tetszik, mindenkinek más az ízlése. Alapvetően semmi baj veled szerintem, csak legyél bátrabb, magabiztosabb, és bízzál magadban. A "stílus"-t nem lehet tanulni, vagy a neten körbekérdezni. Az van vagy nincs. Hogy neked milyen lehet? Hát ezt csak a haverjaid, meg a tesód, vagy a szomszéd néni tudná csak megmondani. Egy fotóból az nem jön le, amúgy ha mindenáron véleményt kérsz, klassz csaj lehetsz, bár még elég gyerekecske az életfelfogásod. Semmi baj, a legtöbb tini ezen az érzésen keresztülmegy. Én is annak idején. Jellemzően utáltam magam egy jó ideig, aztán ez egy idő után elmúlik magától. Nyugodj meg. És hidd el, a fiúknak is bejössz, ha nem így érzed, az kizárólag a sráci hibájából lehet. Az égvilágon semmit nem kéne változtatni magadon, hacsak nem azt, amit magad is a kérdésedben már megfogalmaztál, hogy nagyobb önbizalom kellene. Üdv! 40/n
2011. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Szerintem aranyos lány vagy! :) ne akarj másoknak megfelelni, légy önmagad, hisz ha önmagadat adod végülis az a te stílusod, és ha az nem tetszik valakinek az ő dolga, hidd el ha valakinek megtetszel akkor ugy lesz ahogy vagy. és nem érdemes senki miatt sem megváltozni. Csak akkor ha Te ugy gondolod hogy ebben és abban változtatni akarsz magadon hogy Te személy szerint jobban érezd magad... De azért hogy másnak megfelelj- felejtsd el.:) Szerintem
2011. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!