Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-15-16 éves fiúk, zavar, ha...

14-15-16 éves fiúk, zavar, ha egy lány fogszabályzós? (14Lvagyok és 20 nap múlva megkapom a fogszabályzóm)

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar :)
2011. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem, de nem sz*phatsz.
2011. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nem is akartam.. amúgy köszi a válaszokat! :)
2011. jún. 17. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 14 vagyok, egy hete vették le a fogszabim, egy évet volt rajtam, én nagyon szerettem. (az enyém porcelán volt)

Én csak pozitív visszajelzéseket kaptam, nem hinném, hogy ez zavarna valakit is. Ráadásul látszik rajtad,hogy igényes vagy, törődsz magaddal, és nem hagyod rondán a fogaid. ;D

2011. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem sajnos ilyen lesz: [link] mert a porcelán sokkal drágább és 2 évig kell hordanom.. :/
2011. jún. 17. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Bnőmnek is ilyen volt színesben. Pár hete szedték le neki, 16 és fél éves. Volt akinek szúrta a szemét, mégpedig azért, mert túl sok ilyesfajta kiegészítőt vett fel+még a szemüveg. Ha ezt elkerülöd, akkor nem lehet baj:)
2011. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekm éjelli van de nagyon orulok neki ...egy barátomnak is volt de nem kacagott s kb utána 2 héttel vettem észre s csodált hogy me'g nem la'ttam:)
2011. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne parázz,manapság elfogadott,söt még felis keltheted valaki érdeklödését , mert más vagy . 17/F nekemis van 1 éve,énis szoktam rajta filozni hogy zavarják-e a lányokat, nézd forditva téged zavar-e egy fiún? Nem. No para :) (Csak tartsd tisztán és nem lessz gond)
2014. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!