Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Be akarom festetni a hajam ....

Be akarom festetni a hajam . Szerintetek világos vagy sötét legyen? : ) Meg hogy milyen szín állna jól . : )

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 18. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy ilyesmi jó lenne :)

[link]

2011. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár nem sok látszik a hajadból, de nekem tetszik az eredeti színe. Ha mindenképpen festeni szeretnéd akkor szerintem világosabb legyen. pl: [link]

17/F

2011. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezek jönnek be:

[link]

[link]

[link]

[link]

(najó, az utolsó tényleg bejön xd)

Örülük, hogy segíthettem;D

2011. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úgy érted a mellednek milyen haj állna jól? mert azt fényképezted -.-

amúgy szerintem jó az eredeti hajszíned, de h mindenképpen be akarod festeni akkor olyasmi legyen amit az első meg a második válaszoló linkelt.

2011. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat : )))

Utolsónak pedig : Nem , képzeld nem a mellemet fényképeztem le te igen okos -.- : )

2011. jún. 18. 13:30
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt van még egy kép , ezen jobban látszik .

[link]

2011. jún. 18. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon szép a hajad, és szerintem ne tedd tönkre azzal, hogy befested, mert ez áll Neked pont jól. Bár gondolom, most az én kommentem miatt nem fogod meggondolni magad, úgyhogy szerintem egy ilyesmi eléggé szép lenne:

[link]


viszont tapasztalatom szerint a fiúknak a sötétebb haj jön be: [link] valami ilyesmi sötétbarna

2011. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.:))))
2011. jún. 20. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!