Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Visage, Icon és Attractive...

Visage, Icon és Attractive Modellügynökségek közül melyik a legjobb? (lehetőleg olyan válaszoljon, aki valamelyik csapat tagja volt)

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 22:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

Csak az attractive-ról tudok véleményt mondani..

KERÜLD EL!!!!!!!!!!

Ha megnézed a honlapjukat, láthatod, hogy nem nagyon változnak a képek, tehát a lányok valószinű nem igazán kapnak munkát..

A saját tapasztalataim szerint, hihetetlenül lekezőek és arrogánsak, és ha nem vagy TÖKÉLETES, akkor nem vesznek fel..Pl Náluk nincs olyan,hogy valakinek 61 cm a dereka, a maximum a 60 és punktum..

2011. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ: )
2011. jún. 20. 15:57
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem biztosan sokat dolgoznak az attractive-os modellek, mivel nagyon is friss képek vannak fent a weboldalon. Ezek a lányok például a mostani marie claire-ben pózolnak /itt van a kezemben az újság!/:


[link] [link]


[link]


Ő pedig a 15 éves szuper modelljük:


[link]


Hogy milyen kritériumok alapján veszik fel a lányokat, arról bővebben itt írnak:


[link]


Nekem nagyon megbízhatónak tűnnek.

2011. jún. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

03:04 a weboldaluk alapján nekem is szimpik voltak, de hidd el én a SZEMÉLYES tapasztalataimat osztottam meg.

Amugy meg próba szerencse, soha sem lehet tudni.

2011. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Személyesen mérted le az összes modelljük 60 centis derekát, vagy egyszerűen csak nem vettek fel téged?
2011. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Miután egy közösségi oldalon "felfedeztek"és agyondicssértek, behivtak személyes találkozóra.Ott konkrétan szarrá oltottak (179 centi vagyok és 52 kiló körül), azt mondták, hogy fogynom kéne még, engem viszont nem nagyon tudott érdekelni amit mondtak, miután teljesen elvették az önbizalmamat.Jelenleg a vm models-nél vagyok és ott nagyon aranyos mindenki.
2011. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%

Szóval nem vettek fel? :)

Ezt a VM-et én soha nem látom semmilyen jó magazinban, de megnéztem a weboldalukat, az alapján Thaiföldre, vagy Indonéziába talán el is juthatsz velük krikszkrakszos írású katalógusokat csinálni.

2011. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Igen, voltam már Japánban, nagyszerű élmény volt, nemsokára utazom megint.

Inkább oda, mint a korházba anorexiával.

Egyébként rengeteg hazai és europai ujságban is vannak vm-es modellek.


És amugy neked van valami közöd az attractivehoz vagy a modellkedéshez, vagy csak mint kivülálló fikázol mindenkit, anélkül hogy lenne bármi tapasztalatod vagy belelátásod ezekbe a dolgokba? Mert ha nincs, akkor jobb ha csendbe maradsz.

2011. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
A krikszkrakszos írásról meg annyit, hogy hidd el, a nagy divatvárosokban(ny,miláno,párizs)sokkal szinvonalasabb egy japán ujság, mint pl egy magyar.Erről ennyit.Lehet hogy neked krikszkraszk másnak ez az anyanyelve, és szerintem össze tennésd a 2 kezed, ha elutazhatnál valahova a távol-keletre.Én elég szegény családból származom, nekem óriási élmény volt, elhiheted.
2011. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

A barátnőm ott modellkedik és nincs ott egy anorexiás modell se. Az elmúlt 2 évben annyit keresett náluk, hogy abból most lakást vesz magának. Ezért nem értettem a reakcióidat, persze nem vettek fel az a bajod.

A japán írásjeleket meg elég könnyű megkülönböztetni a thaitól.

Egyébként sok sikert!

2011. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!