Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha 13 évesen szőrös a...

Ciki, ha 13 évesen szőrös a lábam? (lent)

Figyelt kérdés

Az ciki, ha 13 évesen szőrös a lábam? A sípcsontomnál a lábamon sötétebb a szőr, mint a combomon. Anyukám azt mondta, hogy még ne gyantázzuk mert csak erősebb lesz.

Az egyik ismerősöm már viccből szólt is érte és eléggé kínosan éreztem magam. Ciki vagy nem a szőrös láb? :/ fiúkat zavarná? mert van pár fiú ismerősöm.. 13/L


2011. jún. 20. 10:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
szőkésbarna a hajam, nem túl sötét a bőröm, inkább fehéres, bár most nyáron enyhén barna a bőröm
2011. jún. 20. 10:15
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai világban már egy kicsit ciki, ha mondjuk szőke lenne, akkor nem lenne gáz. Egyébként a gyanta gyengíti a szőrt!
2011. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon sötét nem néz ki túl jól. Napoztasd, az szőkíti kicsit. Egyébként úgy tudom, azután "szabad" szőrteleníteni, hogy megjön a menzeszed. Mert azután még változik sokat a szőr is a lábadon. Persze ez lehet, csak mese.
2011. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
igaza van anyukádnak, ráadásul még fiatal vagy ehhez. Ha egyszer elkezded akkor életed hátralevő részében mindig csinálhatod. Várj vele még pár évet 14-15.
2011. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

egy ideig nekem is pont ez volt a problémám...nem voltam nagyon szőrös,de volt ismerősöm aki -mint Neked- viccesen beszólt...meg az osztálytársaim is borotválták/gyantáztatták már,szóval most már rendszeresen eljárok gyantáztatni :)

fáj, de kibírható érzés és egéz sokáig sima marad ;)

szóval szerintem nemsokára elkezdhetnéd,nehogy cikizzenek miatta :S

írj,ha van kérdésed! :D

15/L

2011. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha te szeretnéd, és úgy érzed jól magad, akkor csináld.Én is vártam vele, és a szivatás középpontjába kerültem, máig rossz érzésem van ha eszembe jut.Úgyhogy szerintem teljesen mind1, hogy 13, vagy 14évesen kezded, ha te úgy gondolod, hogy neked úgy jobb, akkor csak csináld.
2011. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ciki, mert az osztálytársak idióták és cikiznek miatta.

Azt viszont megteheted, hogy barnulsz. Én a karomon lévő szőrrel vagyok így, nyár elején igyekszem minél többet napon lenni és barnulni, így nem feltűnő.

2011. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan szőrteleníthetsz már. Főleg ha zavar téged. Van borotva, krém, gyanta, epilátor. A borotva és a krém nem tartósak, majdnem mindennap csinálnod kell. A gyantát meg az epilátort majdnem' elég hetente, plusz ezektől gyengül a szőrszálad. Neten nézz utána ezeknek, vagy esetleg anyukáddal beszélgess erről.


15/L

2011. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)
2011. jún. 20. 11:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, ciki.

Az pedig hülyeség, hogy erősebb lesz. Gyantától még ritkul is, de ha borotválod, még akkor sem fog erősödni.

2011. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!