Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van abban valami...

Szerintetek van abban valami hogy eddig Diana hercegnőt tartják a legszebb nőnek? Vagy ez köszönhető a titulusának is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 23:52
 1/7 emlya ***** válasza:
77%
Szerintem tényleg nagyon szép nő!!!!
2011. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát a brit nők nem éppen szépek, szóval olyan körökben biztos szép. Szerintem nem volt nagy szám szépség tekintetében. Igazából általános sulimban alsós tanárnénik között volt vagy 4, amelyik hasonló vonásokkal rendelkezett, szóval még csak nem is különleges.

Inkább a titulusának köszönheti ezt a címet sztem, de hát ízlések és pofonok, kinek mi a szép ugye...

2011. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Sokat szamit a kisugarzas, az oltozkodes, es a stilus is. Egy atlagos non is nagyon sokat dob, ha mindez meg van. Sajnos keves not latok manapsag, aki mind a haromban remekel. Diana hercegnen mindez megvolt. Mondjuk, neki megvolt az anyagi hattere is hozza, ami nem egy utolso szempont.
2011. jún. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
van pénze úgy kinézni ahogy.
2011. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se volt különösebben szép, de brit viszonylatban tényleg magasan veri az átlagot:D
2011. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök átlagos volt, nem volt szép, max. ápolt.
2011. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!