Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetessek műkörmöket vagy...

Tetessek műkörmöket vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Jó lenne nyáron tetetni műkörmöket, de az én körmeim most is nagyon vékonyak,és puhák, ha a műkörmös még bele reszel még jobban elvékonyítja a körmöm? és ha például leszedném őket,majd egy idő után,vagy leesnének, csunyák lesznek nagyon az eredeti körmeim? Helyre jönnének utána, nem lenne még rosszabb a helyzet, mint most?!(töredezik,hajlik)
2011. jún. 22. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, a jó minőségű, szép műkörömtől megerősödik a körmöd. De ezt a manikűrös is tudja, majd ő is elmondja neked :)
2011. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó szakembert keress, akinek nagy forgalma van, sokan ajánlják, mert biztos nem fogja tönkretenni a körmöd. A leszedést is bízd szakemberre, így nem teszel kárt a körmeidben.

A nails.hu oldalon egyébként rákereshetsz a lakóhelyed szerint a körmösökre, meg tudod nézni a munkáikat.

2011. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Személy szerint én imádom a műkörmöm!Esztétikus hosszúságú kocka formájú és általában francia jellegű csak a vége nem fehér hanem más szín!

Lényeg a lényeg!Több körmöst kipróbáltam mire megtaláltam a mostanit!Volt aki rettenet elcseszte a körmöm és fél évig csak leveles volt,csúnya és fájt bármihez hozzáértem!

Szerintem próbáld ki,csak ahogy előttem is mondták jó szakemberhez fordul és elsőnek ne csináltass hosszút mert ha mondod hogy visszahajlik biztos pici körmeid vannak és fura lesz még egy egyszerű nadrág kigombolása is ha nagyon hosszút csináltatsz!

2011. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne!! Szerintem undorítóan néz ki! 5x vastagabb "köröm" réteg az ujjadon... Nagyon csúnya...
2011. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!