Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fejhallgató lányokon, szerinte...

Fejhallgató lányokon, szerintetek?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok róla? Szeretnék venni ,de nem sok csajon láttam eddig szerintetek gáz?
2011. jún. 22. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
én gáznak tartom utcára a fejhallgatót. max fül hallgató
2011. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én télen hordok. nyáron nem mert szétizzadom és belesülök..akkor nagyon zavar, de télen imádom. Szerintem nem csak pasikon áll jól.
2011. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem mindenkin h.lyén néz ki, nekem csak a fülhallgató tetszik
2011. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem van akinek illik. Ha olyan laza csajszi vagy, és nem félsz új dolgokat kipróbálni, akkor mehet. De ha plázacica, akkor tényleg kicsit furi lenne. Én bevállalnám, bár nekem sincs még.
2011. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az egyik osztálytársnőmnek van, és neki pl. jól áll.. de neki ilyen csajos fehér van.. de szerinem hülyeség mindig a fejeden hordanod.. főleg ha emberek között vagy.. mertugye a fülhallgatónál beteheted csak az egyiket... itt nem...
2011. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön srácokon is meg csajokon is :D
2011. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha zenét hallgatsz akkor persze miért is ne, hiszen az a funkciója.

De ha divatkelléknek kell akkor oltári majmos, mostanság már mindent kelléknek vesznek fel a tinik, nemsokára porszívóval az utcán mászkálunk?


Azaz nincs értelme a kérdésnek....

2011. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Éppen ez az ,hogy nem divatból hordanám(nem mintha ez divat lenne manapság),nekem volt már régebben ,de mindeki lefikázta ,hogy egy lány ilyet ne hordjon, viszont most beleszerettem egy hófehér fejhallgatóba és nem tudom megvegyem-e vagy sem, annó azért nem is hordtam tovább mert rosszul esett ,hogy mindenki leszólt.

Amúgy köszönöm szépen a válaszokat, mindekinek ment a zöldkéz:) és persze várom még a véleményeket.

2011. jún. 22. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ha a funkciója miatt kell, akkor rajta, én megvenném hiszen erre való :) Aki leszól, arra ne figyelj, hülyeséget beszél. A fehér meg kifejezetten jól nézhet ki :)
2011. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hot_kiss ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszik, ha lesz rá pénzem, biztosan venni fogok egyet!(:

Nezavarjon hogyha esetleg leszólnak, Te legalább egyedi leszel vele.(:

2011. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!