Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet szerezni szines...

Hol lehet szerezni szines keresztes nyakláncot?

Figyelt kérdés
Ilyen fonott anyagból van ami leginkább a cipőfüzöre emlékeztet engem!! Minden fajta színben láttam már és nagyon sok embernek van de nem találok sehol sem ilyet!! segitsetek légyszi mer megöl az ideg!! :D:D
2011. jún. 24. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
allits meg egy embert az utan akinek olyana van kedvesen odamesz hozza es megkerdezed : bocsi meg tudnad nekem mondani hol vetted a nyaklancodat? nem fogja leharapni a fejed.:)
2011. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
linkelnél képet? nemláttam még ilyet:O
2011. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát lehetséges h az lesz belőle h megkérdezek valakit az úton mert ez már nem állapot!! :) második válaszoló sajnos nem tudok neked képet linkelni ugyanis egy árva képem sincs róla de még a neten sem találtam semmi ilyet!! csak az emberek nyakába látom!! :)
2011. jún. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!